(novinky) Calvin Klein otevírá pop-up prodejnu v POP Airport

Image

Premium Outlet Prague Airport je ideální místo, pokud máte před odletem hodně času nebo se vám po příletu nechce domů. Nyní navíc otevírají pop-up značek Calvin Klein a Calvin Klein Underwear.

Ikonické spodní prádlo, které se stalo základem mnoha šatníků, společně s mikinami, tričky a dalšími kousky můžete pořídit od 18. do 21. června i s dodatečnou slevou 20 % z outletových cen na veškerou obuv a vybrané bundy, svetry a džíny.
„Calvin Klein a Calvin Klein Underwear patří mezi nejznámější světové módní značky a my jsme moc rádi, že doplní portfolio obchodů v Premium Outlet Prague Airport. Pop Up obchod v POP Airport nabídne spodní prádlo, oblečení a doplňky z nejnovějších i starších kolekcí. Zákazníci se mohou těšit na zaváděcí slevy, které milovníky značky určitě potěší. Ti, kteří jsou součástí věrnostního programu My POP se mohou těšit i na páteční VIP shopping night (pozn. – pátek, 19. června), kdy mohou získat ještě extra slevy navíc i v dalších outletových obchodech,“ vysvětluje marketingový a obchodní ředitel Premium Outlet Prague Airport Jakub Dlouhý.

Součástí pop-upu jsou i kolekce doplňků – tašky, batohy nebo pásky a peněženky. Samozřejmě i boty nebo parfémy.
Calvin Klein se pyšní legendárními kampaněmi, jejichž tvářemi byli osobnosti jako Kate Moss, David Beckham, Scarlett Johansson nebo aktuálně supermodelka Kendall Jenner a zpěvák Shawn Mendes.

Více informací o slevové akci najdete na www.pop.cz/cs/vip-shopping.