(novinky) Footshop a KangaROOS přenesli stověžatou Prahu na tenisky

DSC06063

Footshop jako první v České republice a na Slovensku přichází s kolaborací na tenisce mezinárodní značky. Rostoucí česká firma se spojila se značkou KangaROOS a dala tak vzniknout novému provedení siluety Ultimate 3 s podtitulem “The City of a Hundred Spires”. Věže Prahy a kvalitní zpracování jsou jednoduchou, ale výstižnou charakteristikou jedinečné boty, která bude vycházet už 22. září ve Footshopu a později i ve vybraných světových obchodech.
DSC05968

Footshop přijde na konci září s unikátní teniskou v limitovaném počtu 500 kusů. Jako prvnímu obchodu v České a Slovenské republice se mu totiž podařilo vytvořit spolupráci na botě s mezinárodní značkou. „Jedná se o velmi důležitý milník, protože spolupráce s mezinárodním brandem vždy znamená posunutí o krok dál. Málokterému obchodu s teniskami se toho podaří dosáhnout do 10 let od založení a jsme velmi rádi, že právě s námi se KangaROOS rozhodlo vytvořit společné dílo,” komentuje majitel Peter Hajduček.

Hledání inspirace pro tenisky nebylo těžkým úkolem. Střechy, terasy a stovky věží, ze kterých je možné spatřit výhledy jako nikde jinde na světě, jsou pro Prahu, kde Footshop před sedmi lety vznikl, jedinečné. Zpracování modelu KangaROOS Ultimate 3 s přízviskem ‘The City Of A Hundered Spires‘ je vzdáním holdu městu, které Footshop formovalo v jeho začátcích, a navzájem se oba subjekty ovlivňují dodnes. Právě proto byly vybrány barvy střech, zoxidovaných měděných věží a pískových fasád jako ty, které město vystihují. Zároveň kožený lem kolem celé boty vyjadřuje stovky věží metropole.
DSC05966

Tenisky bude možné zakoupit 22. září na všech třech prodejnách Footshopu, kde bude nastaven systém “first come, first served”. Vzhledem k příběhu a pozadí tenisky bude pouze na pražské pobočce k dispozici omezený počet párů ve speciálním boxu, který bude kromě tenisek obsahovat i několik překvapení navíc. Zároveň budou tenisky online i na platformě releases.footshop.com. Globální release proběhne později i ve vybraných prémiových evropských obchodech. Detaily naleznete na roos.footshop.com.