(novinky) Louis Vuitton for UNICEF X Virgil Abloh

LV_MEN_VS_1922

V rámci svého partnerství Louis Vuitton for UNICEF uvádí značka Louis Vuitton na trh první náramek Silver Lockit, který navrhl Virgil Abloh, ředitel pánských kolekcí Louis Vuitton.

Nový design je moderní, ale okamžitě rozpoznatelný a přidává další dimenzi stávající kolekce náramků. Je inspirován kolekcí jaro/léto 2020 od Virgila Abloha a nabízí se ve čtyřech barvách: černá, oranžová, celadon (zelená) a modrá s nádechem žluté.
Na náramku nechybí výrazné řetězy, které jsou pro tvorbu Virgila Abloha typické, tentokrát ve stříbrné barvě, kombinované s mohutnou barevnou šňůrou, přívěškem Louis Vuitton a visacím zámečkem s rytinou.
V pokračování kampaně #MAKEAPROMISE se Louis Vuitton zavazuje zvyšovat povědomí a vybírat finanční prostředky pro UNICEF na podporu nejzranitelnějších dětí z celého světa.

https___hypebeast.com_image_2020_02_virgil-abloh-designed-unicef-louis-vuitton-silver-lockit-bracelets-release-002

 

Zakoupením náramku Silver Lockit navrženého Virgilem Ablohem máte možnost podpořit práci organizace UNICEF, která v oblastech konfliktů a katastrof zajišťuje dětem přístup k vodě, hygieně, výživě, vzdělání, zdraví a bezpečnému prostředí. To zahrnuje podporu syrským uprchlíkům a hostitelským komunitám v Egyptě, Jordánsku, Libanonu, Iráku a Turecku, i pomoc dětem postiženým nedávnými
přírodními katastrofami.

Od vzniku Silver Lockit se v rámci partnerství Louis Vuitton a UNICEF vybralo téměř deset milionů dolarů pro UNICEF.

Silver Lockit by Virgil Abloh jde do prodeje 21. února na louisvuitton.com a ve více než 150 obchodech Louis Vuitton po celém světě.