(novinky) Nová kolekce LOUIS VUITTON TAÏGARAMA

07
Louis Vuitton představuje Taïgarama, novou kolekci koženého zboží. Taïga, emblematická kůže značky Louis Vuitton, se spojila s plátnem Monogram v mnoha barevných odstínech a nositelných stylech. Umění cestování a savoir-faire, pro Louis Vuitton tak příznačné, dostává novou, ležérní a uvolněnou energii, která modernizuje charakteristické prvky pánského stylu. 
03
V unikátní kombinaci uvolněnosti a klasiky se odolná a sofistikovaná kůže Taïga spojuje s plátnem Monogram v materiálové geometrii. Od kabelek po doplňky, kolekce nabízí širokou škálu moderních městských tvarů. Ikonická taška Keepall a batoh Discovery s koženými popruhy nebo brašna Outdoor Messenger, která se díky nastavitelnému popruhu velmi pohodlně nosí, a mini ledvinkou Bumbag. Kabinové zavazadlo Horizon, kapsičky na zip Discovery, malé kompaktní peněženky a pružná pouzdra na karty kolekci završují.
06
Zářivé a neonové barvy evokují  letní měsíce a když vezmeme v potaz trendy, které budou v létě aktuální, tato kolekce k nim perfektně padne.  Žlutý odstín Bahia, zelený odstín Amazon a modrá Pacific doplňují šedou barvu Antarctic a slavnou kombinaci šedých a černošedých tónů, která tvoří odstín Eclipse.
04

Kolekce Taigarama bude v prodeji od 22. března 2019 v obchodech sítě Louis Vuitton a na louisvuitton.com.

05

Foto: Louis Vuitton.