(novinky) Nová pánská kolekce LOUIS VUITTON Staples

20181218_JJJJ_LV_Staples_Look_1_061
Virgilem Abloh navrhl novou linii pánského oblečení, nechal inspirovat šatníkovými nezbytnostmi a výsledek je ucelenou kolekcí, která je složená jen z kousků, které fungují jako základní stavební kameny pánského stylu. 
20181218_JJJJ_LV_Staples_Look_5_146
Osvědčené a praktické kousky šatníku moderního muže jsou zpracovány v luxusním stylu Louis Vuitton. Virgil Abloh pečlivě „nastudoval“ a zdokonalil každý jednotlivý kus – zvýraznil střih, přidal technický detail a originální materiál – a tak vznikly vrcholné základní stavební kameny šatníku z té nejkvalitnější bavlny, kašmíru, denimu a kůže. Jedná o „basic“ kousky, takže tomu odpovídá i barevná paleta skládající se z převážně neutrálních tónů, od smetanové, přes šedohnědou, šedou, po modrou a černou.
20181218_JJJJ_LV_Staples_Look_2_062
Staples Edition by Louis Vuitton má i speciální „poznávací znamení“: kovovou sponku, kterou znáte z kanceláře, ale s logem
Louis Vuitton, trojúhelníkový kožený štítek ve švu a kožený štítek na karabince s názorným návodem, jak daný kousek oblečení složit, Na formálním oblečení je tím poznávacím znamením knoflík, který je obšitý logem Louis Vuitton.
20181218_JJJJ_LV_Staples_Look_1_369

Kolekce obsahuje svrchní oblečení – svrchník, blejzr, anorak s lepenými švy, prošívanou bundu, lovecký kabátek, koženou bundu, džínovou bundu a sportovní bundu; topy – svetr s kulatým výstřihem, triko, polokošili, mikinu s kapucí, klasickou košili a volnočasovou košili; kalhoty – rozšířený střih s rozparkem, volnočasové kalhoty s kapsami, kalhoty z bavlněného plátna, úzké kalhoty cigaretového střihu a šortky.

20181218_JJJJ_LV_Staples_Look_5_135

Mezi botami nechybí klasické nízké tenisky, „farmářky“ a polobotky, a mezi taškami zase sportovní taška keepall, příruční taška a batoh. Řada doplňků obsahuje baseballovou čepici, rukavice, sluneční brýle stylu aviator, klíčenku, náramek, řetízek na zápěstí a řetízek kolem krku.

20181218_JJJJ_LV_Staples_Look_3_359