(novinky) Před odlety navštivte Premium Outlet Prague Airport

L1060058

Od března používá outletové centrum u Letiště Václava Havla nový název Premium Outlet Prague Airport. Současným provozovatelem POP, jak ve zkrácené verzi outlet sama nazývá, je česká investiční společnost KAPRAIN.

L1060082

 

V těchto dnech se mění původní název outletového centra v Tuchoměřicích z Prague The Style Outlets na zcela novou značku Premium Outlet Prague Airport. POP je unikátní svou interiérovou architekturou a návštěvníci se zde mohou cítit jako na procházce uličkami staré Prahy. Centrum je oceňované i odbornou veřejností, o čemž svědčí vítězství v soutěži Best of Realty 2018.

L1060026

Zastoupeny jsou zde značky Karl Lagerfeld, Armani Exchange, Gant, Bogner, Palmers, Barker Shoes, Guess, Barbour, Burberry, Luca Bertelli, La Martina, Prada, Desigual, Fendi, Jacob Cohen, Home and Cook, Delsey, Gucci, Hamleys, Retro Jeans, Blažek, Triumph, Versace a mnoho dalších.

L1050959 L1050984

Všechny obchody nabízí zboží za outletové ceny o 30 až 70% nižší než v běžné distribuci. Kromě toho připravuje POP na každý měsíc speciální tematické a týdenní akce, kdy je možné vždy v některých obchodech nakupovat s ještě většími slevami.