(novinky) Rimowa dělá brýle, které vám budou ladit s kufrem

Main

Vypadat příliš sladěně je doslova baletní tanec na ostří nože. Nikdy nevíte, jak to dopadne. Buď lehce ironicky, jako třeba v případě double denim, nebo dokonale jako když obléknete dva odstíny béžové teplákoviny. Nicméně sladit boty, tašku a pásek od hodinek do jednoho je velké riskování, že budete vypadat jak neoriginální politik, kterému někdo radí. A radí špatně. 

Rimowa

Rimowa je legendární, 120 let stará německá značka, která vyrábí lehké hliníkové kufry se stejnou precizností, jako Německo vyrábí auta. Značka spadá pod módní gigant LVMH a stará se o ni jeden z dědiců vlastníků, Alexandre Arnault. Nyní, po dlouhé době, co se pyšnili pouze ikonickými zavazadly, přichází s první kolekcí slunečních brýlí.

Rimowa1

Jsou stejně precizně promyšlené a designově dokonalé, jako zmíněné kufry. Vytvořeny byly tři druhy, Rimowa Rim, které mají obroučky z lehkých transparentních materiálů. Rimowa Bridge s obroučkami tlustými, které připomínají rámy kufrů. A konečně Rimowa Air – vizuálně a fyzicky lehké designové kousky.

Rimowa2

Foto: Rimowa. Text: Václav Mensa.