Nuda, nuda, šeď, šeď. Timberlake na Super Bowlu neoslnil

Justin-Timberlake-Super-Bowl-Halftime-Show-Pictures-2018

Všechno se zdálo být ideální. Na začátku února mu vyšla nová deska a měl být hlavní hvězdou poločasové show Super Bowlu. Jenže zejména tu druhou část splnil tak napůl. Rodák z Memphisu sice „zazpíval“ na stadionu v Minneapolisu, za hvězdu ale tak úplně nebyl. A kritici mu dávají co proto.

Je jasné, že tohle vystoupení se nezařadí mezi ty nepovedenější v historii Super Bowlu. Timberlake sice předvedl největší hity své kariéry, vzdal hold Princovi, ale celkově to nemělo takové koule jako v minulých letech. Navíc téměř celý koncert jel na playback a i ten kazil dojem. Portál TMZ dokonce poukázal na katastrofální zvuk.

Spokojeni s výkonem zpěváka ve většině případů nebyli ani fanoušci. „Nejhorší poločasová show na Super Bowlu vůbec,“ napsala spousta lidí na Twitter. „Nuda bez jakéhokoli momentu překvapení. To bylo fakt špatný,“ reagovali další.

Sedmatřicetiletý Timberlake měl na starost poločasovou show Super Bowlu už potřetí, což se doposud žádnému jinému interpretovi nepovedlo. Otázkou však zůstává, jestli ještě někdy dostane od pořadatelů šanci. Možná, že kdyby se mu opět podařilo strhnout něčí podprsenku, byl by teprve důvod dívat se do konce.

Jestli se i přesto chceš kouknout, jak to celé vypadalo, tak můžeš tady…

Text: Erik Krajdl, ig: @erikkrajdl