(cestování) O důvod víc vyrazit do Grand Hotel Kempinski

4_4

Grand Hotel Kempinski High Tatras získal další mezinárodní ocenění, když v International Hospitality Awards zvítězil v kategorii Best Honeymoon Destination. Opět tak potvrdil svou ikonickou pozici mezi hotely v našem Československém rybníčku. 

Grand Hotel Kempinski High Tatras již v minulosti zvítězil ve dvou kategoriích – Best Historical Hotel a Best Spa Hotel. Jakmile jej navštívíte, dojde vám proč. Nejenže je každý centimetr hotelu naprosto promyšlený, ale i návštěva Zion Spa udělá naprostý wow efekt. Velký bazén s výhledem na hory a Štrbské pleso, luxusní sauny a to vše zabaleno do exkluzivního designu.

33833166

Kategorie ve které zvítězil letos, je nejlepší hotel na líbánky. Novomanželský apartmán je správnou volbou pro páry, kteří hledají něco výjimečného. Skrývá v sobě nejen romantické prostory s velkou pohodlnou ložnicí, krbem z onyxu a oddychovou částí, ale i otevřenou věžičku s vířivkou na střeše hotelu, odkud se novomanželům naskytne pohled na západ slunce a okolní tatranskou přírodu. Každopádně můžete vyrazit i když se nehodláte brát.

Honeymoon-Suite Print_Honeymoon-Suite-Jacuzzi-Day