Obchody Gant, Barbour a Karl Lagerfeld nově v OC Chodov

VERMONT_0_0_0_HML_6578_5773_HiRes

Ve středu 29. března 2017 otevřela společnost Vermont Holding a.s. v nové části pražského obchodního Centra Chodov nové prodejny Gant, Barbour a Karl Lagerfeld. V případě značky Gant se dokonce jedná o největší ze všech jejích dosud otevřených obchodů ve Střední Evropě. Značka Barbour tímto v Praze otevřela svou již druhou prodejnu. Nově se navíc na českém trhu objevila značka Karl Lagerfeld, která nabídne dámskou kolekci oblečení a doplňků.

VERMONT_0_0_0__MG_6460_5843_HiRes

Prodejna značky Gant zákazníkům poskytne rozšířený sortiment a ještě větší pohodlí při nakupování. „Prodejna o ploše 280 m2 je rozdělena na dámskou a pánskou část s vlastními lounge zónami a kabinkami s krbem. Novinkou je samostatná sekce na doplňky a obuv či samostatná část pro děti a kolekci Gant Home,“ představuje prodejnu Martin Florian, Store Concept Director Vermont.

VERMONT_0_0_0__MG_6462_5851_HiRes

Kromě vlastních obchodů byl v Centru Chodov otevřen také Vermont Lounge. „VIP prostor pro naše nejvýznamnější členy věrnostního programu Vermont Club navrhl se svým týmem Marco Donati z milánského architektonického studia Storage Milano. Ve stylovém prostředí si naši top zákazníci budou moci dopřát malé občerstvení, nebo využít klidu vjinak rušném obchodním centru,“ uvádí PR manažerka, Aneta Hoffmannová.

VERMONT_0_0_0__MG_6527_5858_HiRes

Event realizovaný u příležitosti nového otevření prodejen moderovala herečka a zpěvačka Zuzana Stivínová. Jako VIP host se akce zúčastnil sám majitel společnosti Vermont Holding a.s. pan Amadeus Naumann, dále Patrik Söderström, Global Sales Manager značky Gant, David Godfrey Sales Manager pro jižní Evropu značky Barbour, Pier Paulo Righi CEO Karl Lagerfeld, architekt Storage Milano Marco Donati či modelka Alena Šeredová.