Objednej si listopadový ForMEN přes SMS!

FMN1811_cover yzo 110

Naše listopadové číslo s Yzomandiasem na obálce nese podtitul – luxury! Luxus, kam se podíváš: nový gulfstream do tvého hangáru, první rolls-royce do terénu, či ponožky, které stojí dvacet litrů. No kidding.

Muž z obálky: Yzomandias

Showbiz, tak jak ho znáte, už neexistuje. Rodí se nový showbiz a my jsme u toho. Vítejte ve světě nového krále české hudební scény – Yzomandiase! Nafotili jsme s ním luxusní editorial a nabrali rozhovor v krásném parku bohnické léčebny. Nic víc za tím nehledejte.

Punkový táta: Celá pravda o hipsterismu

Samozřejmě, že jsme trochu hipsteři. No a co?! Jan Krčmář se zamýšlí, co tato „subkultura nového milénia“ dala světu dobrého. A určitě to nebylo jenom pití vody ze sklenic od okurek.

Dokonalá desítka: Best of the Best 2018

Naši redaktoři a spolupracovníci vybrali desítku nejluxusnějších věcí na trhu, které musíte mít. A když ne mít, tak o nich aspoň vědět a hezky si o nich snít. Začínáme flaškou superlahodného barbaresca…

Spolujezdec: S Matějem Ruppertem do Klecan

Když Matěj uviděl starého renaulta 25, nejdřív trochu protestoval. Ale nakonec se nechal ukecat a vyrazil s náma do Klecan. Sledujte i náš web s cool záběry z dronu.

Fashion: Lesová sezona

Luxusní formalwear představený na dvou modelech a jedné modelce, které jsme vyslali za tajemstvím komořanského lesa. Originální stylové tipy na nadcházející plesovou sezonu.

Auto: Porsche na doraz

Jan Krčmář po městě jezdí zásadně na kole, občas využívá carsharing. Jak mu změnilo život víkendové testování nejnovější selekce Porsche na Jadranu?

plus 

– fyzička s legendou Michalem Hamršmídem

– duchovno s Petrem Vaňkem

– názorové sloupky od Petra Holce, Jana Krčmáře, Michala Josephyho a celebritího ranaře a starosty Řeporyj Pavla Novotného!

 

ForMEN

Stylový časopis pro muže

Jak objednat?

Pošlete SMS na číslo 902 11 ve tvaru:

FORMEN1811W mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ

Příklad: FORMEN1811W Jan Novak Prubezna 233 Olomouc 77900

Cena každé přijaté SMS je 69 Kč vč. DPH (zahrnuje poštovné i balné). Provozuje CZECH NEWS CENTER, a. s., infolinka 296 363 199 ve všední dny 8–16 hod., mobil@cncenter.czwww.platmobilem.cz.