Objednej si naše červencové číslo přes SMS!

FMN1803_cover svehlik 110

 

Cesta, to může být eurovíkend ve městě, či letní dovolená u moře… ale může to být i čistě duchovní záležitost. V červencovém ForMENovi najdete obojí. A obojí stojí za to!

Muž z obálky: David Švehlík

V červenci má premiéru film Úsměvy smutných mužů. Autor literární předlohy Josef Formánek exkluzivně pohovořil se svým filmovým představitelem Davidem Švehlíkem. Vzniklo originální, spirituální interview, které si musíte přečíst.

Král jazzu Rudy Linka

Povídali jsme si s jedním z nejlepších jazzových kytaristů světa Rudy Linkou o současné situaci ve světě, o místě pro život a proč si Švédové mysleli, že v klubu hraje Hlinka?

Na čundr

Náš Oskar Švarc sundal svůj oblíbený raw denim, nahodil maskáče a na víkend vyrazil do hlubokých brdských lesů. Spolu s Vinniem Dlouhánem, který toho sice moc nenamluví, ale v divočině si umí poradit jako Bear Grylls, pátrali po klasických trampských místech.

F1, co nestárnu 

Dva týdny před velkou cenou Monaka se na stejném okruhu koná festival fanoušků rychlých aut s datem narození hluboko v minulém století. Tyhle vintage stroje jsou naprostá dokonalost. A proč i tady občas vzduchem létají stovky tisíc? 

Road trip s Benem 

Bylo čtrnáct dní do filmového festivalu ve Varech. Vzali jsme Bena Cristovalo, půjčili mu nádherný starý roadster od Seatu a vyrazili s ním na místo dění. Našli jsme tam nejen pusto a prázdno, ale taky parádní večeři v luxusním Puppu – a u toho vymysleli hudební playlist pro letošní léto.

Letní stylový speciál 2018

Ať už vyrážíš na golf, na dostihy, nebo na túru, pamatuj, že styl je vždycky až na prvním místě. Plus velká fashion story z tajemného místa, kde se muž proměňuje ve zvíře. Anebo je tomu naopak?

Plus názorové sloupky od Petra Holce, Michala Josephyho, Jana Krčmáře a nově i od muže, před kterým české celebrity stojí v pozoru – Pavla Novotného!

ForMEN

Stylový časopis pro muže

Jak objednat?

Pošlete SMS na číslo 902 11 ve tvaru:

FORMEN1807W mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ

Příklad: FORMEN1807W Jan Novak Prubezna 233 Olomouc 77900