Objednej si naše srpnové číslo přes SMS!

Snímek obrazovky 2018-07-26 v 13.19.01

V srpnovém vydání nalistujete krásné a zajímavé ženy. Energetické pole našeho „girl issue“ vyrovnává  alfasamectví borců z MMA Hamršmída a Lončáka. Dejte si nohy nahoru, namíchtejte si drink a vezměte do ruky svůj oblíbený časák. ForMEN, časopis pro všechny stylaře

Žena z obálky: Zuzana Jandová

Srpen je přesně ten měsíc, kdy narušujeme tradici našich mužských obálek. Zuzana Jandová se svěřuje o svých „ups and downs“, které ji zavály nejen ke koruně české Miss, ale taky do blázince. Zuzanu nafotila Lucie Robinson v Karibském moři – tohle není jako přeneseně, že jsme si udělali výlet do Chorvatska. Fotilo se na karibském ostrově Guadeloupe.

.

Lost In Space

Oskar Švarc se ponořil do světa virtuální reality. V umělém světě vystoupal až na orbit. Jak tam bylo? A hlavně: jaké to podle něj bude – máme zahodit naše mobily i se všemi zábavnými appkami? Virtuální realita je naše nová zábava!

.

Xindl X

Nalodili jsme se na loď s Xindlem X, který na palubě promluvil o svém novém albu. A taky, proč část roku žije ve Španělsku a proč má panickou (ne doslova) hrůzu z čísla 13.

.

Man Tourist Trophy

Víte, jaký motocyklový závod má pověst nejnebezpečnějšího? Na Isle of Man Tourist Trophy se jezdci řítí po špatných asfaltkách a ulicemi šílenou rychlostí. Vyzpovídali jsme na místě dva naše účastníky. Základ, podle nich, je – ohromný ego.

.

Fashion

Náš Michal Trnka udělal report z letní fashion parádičky Pitti Uomo. Náležitě se inspirujte – ukažte vašim officům a oupnspejsům, zač je toho loket. 

Plus velká fashion story ovlivněná sportovní módou devadesátých let a estetikou postkomunistické Evropy. Pro všechny fanoušky Vetements a Goshy – tohle je teď absolutně nejvíc!

.

Hybrid de Luxe

Že všechna auta jsou si podobná jako vejce vejci a že už vás na silnicích nic nedokáže překvapit? Tento měsíc máme pro vás dva absolutní unikáty. Oba na hybridní pohon. Lexus LS 500h je vlajkovou lodí této japonské prémiovky a je to prostě auto „pro pány“. Hybridní roadster i8 je zase parádní eko-imagovka od BMW. S Debbi jsme v něm podnikli letní road trip kolem Prahy.

Plus názorové sloupky od Petra Holce, Michala Josephyho, Jana Krčmáře a nově i od muže, před kterým české celebrity stojí v pozoru – Pavla Novotného!

ForMEN

Stylový časopis pro muže

Jak objednat?

Pošlete SMS na číslo 902 11 ve tvaru:

FORMEN1808W mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ

Příklad: FORMEN1808W Jan Novak Prubezna 233 Olomouc 77900