Objednej si naše zářijové číslo přes SMS!

FMN1809_cover neuzil_110

 

Zářijové vydání ForMEN ti pomůže s pracovním refreshem. Protože dovolená často dokáže naší motivaci víc uškodit než ji nakopnout. Takže, jak šeptá Rihanna do dancehallového rytmu – Work, Work, Work…

Muž z obálky: Václav Neužil

Ten chlápek má přes pusu sice šátek… ale pochybujeme, že byste ho nepoznali. Podle nás je Václav současným králem české detektivky (která má překvapivě rostoucí úroveň). Co si hvězda seriálu Dabing Street myslí o dabingu? A proč si NIKDY nebude kazit karmu céčkovými seriály na déčkových televizích?

Metropolis: Tary & Pedro

Na YouTube a socialech se to míhá fůrou exotů, kteří cílí hlavně na děcka ze školních lavic. Pak jsou ale týpci, kteří mají i co říct, nebo něco OPRAVDU umějí. Parkourista Tary a herní komentátor Pedro mezi ně podle nás patří.

Manuál: Do rachoty!

Petr Holec sestavil rukověť pro poprázdninové navrátilce do práce. Zjistil přitom, že se jedná o zářijový megabyznys. Který třeba pro francouzské psychology a terapeuty znamená NEJVĚTŠÍ pracovní vytížení v roce.

Reportáž: Cirkus na kole

Jan Krčmář se dostal do zákulisí Tour de France a vyzpovídal vysloužilé závodníky. Chcete vědět, který sponzor má NEJBIZARNĚJŠÍ alegorický vůz a jak to sakra je s tím astmatem?

Fashion: Sk8 Or Die

Nové směry, styly a trendy v sezonních oblecích. Pozor, momentálně dochází k velké „BYZNYS CASUAL REVOLUCI“! To vše v podvečerních ulicích pražských Holešovic, skejťák Matouš v hlavní roli, pod dohledem fotografky Lucie Robinson.  

Auto: DeLorean DMC-12 a Sebastian

Zpěvák Sebastian se převlékl za Martyho McFlye a vyrazil s námi na road trip. A proč proboha za eighties Martyho? Protože jsme si půjčili ten NEJDOKONALEJŠÍ sporťák všech dob – DeLorean DMC-12! Vzpomněli jsme na Návrat do budoucnosti a možná našli i časový kapacitátor.

Plus názorové sloupky od Petra Holce, Jana Krčmáře, Michala Josephyho a nově i od popkulturního kata Luďka Staňka a celebritího ranaře Pavla Novotného!

ForMEN

Stylový časopis pro muže

Jak objednat?

Pošlete SMS na číslo 902 11 ve tvaru:

FORMEN1809W mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ

Příklad: FORMEN1809W Jan Novak Prubezna 233 Olomouc 77900

Cena každé přijaté SMS je 69 Kč vč. DPH (zahrnuje poštovné i balné). Provozuje CZECH NEWS CENTER, a. s., infolinka 296 363 199 ve všední dny 8–16 hod., mobil@cncenter.czwww.platmobilem.cz.