Objednej si podzimní Fashion bibli pro muže přes SMS!

FMN1810001_poborsky

Messieurs! Máme dvě dobré zprávy. První: konečně přichází podzimní Fashion bible pro muže, tentokrát se zaměřením na Skandinávii!  Druhá: teď hned si ji lze objednat přes SMS!

Muž z obálky: Karel Poborský

Poborák. Legenda nejen fotbalová. A taky stylař každým coulem. Poseděli jsme s ním v Café Savoy. Příště možná vyrazíme na pivo. Vše doplnil David Turecký skvělými fotkami. Tohle je „epic“!

Lookbook

Náš tradiční obří obrazový manuál: co právě teď nosit, co a jak kombinovat, čím to doplnit. Hlavní sezonní trendy, novinky a nadčasové styly na jednom místě. Ve zkratce: jak vypadat jako stylotvorný majitel mořské bárky, ale i jako král černé vázanky. Všechno v absolutně fresh pojetí.

Téma: Skandinávie

Vypátrali jsme, jak vypadat jako Skandinávec a našli klíč k otevření jeho duše. Proč si máte koupit starého Saaba. Kdo to jsou Turbojugend, top 10 skladeb od Abby podle jedné naší nové hudební naděje a jak uvařit jako Viking. Skandinávie ze všech úhlů a pohledů (na ikony designu jsme nezapomněli).

Gentleman

Na vlastní chuťové buňky jsme zjišťovali, jaký je jediný koňak z kategorie ultra premium. Co na vás chystají v nových luxusních lázních. Co všechno obnáší dobře se oblékat a chovat. Plus, jak poznáme kvalitní sako během 30 vteřin?

Fashion v tomto čísle

Originální fashiony na tuto sezonu od našich top fotografů a stylistů a desítky módních a stylových tipů. V roli modelů se představují mj. David Kraus, Eddie Stoilow a Dirty Blondes. Objednávejte právě teď. Amen.

ForMEN

Stylový časopis pro muže

Jak objednat?

Pošlete SMS na číslo 902 11 ve tvaru:

FORMEN1810W mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ

Příklad: FORMEN1808W Jan Novak Prubezna 233 Olomouc 77900

Cena každé přijaté SMS je 99 Kč vč. DPH (zahrnuje poštovné i balné). Provozuje CZECH NEWS CENTER, a. s., infolinka 296 363 199 ve všední dny 8–16 hod., mobil@cncenter.czwww.platmobilem.cz.