(očima muže) Valentýn what? Liga mistrů je zpět!

FEBRUARY

Už dneska to všechno vypukne. Po více než dvouměsíční pauze se vrací Liga mistrů – nejsledovanější fotbalová soutěž světa. A hned zítra je Valentýn. Víte, co to znamená, drahé polovičky? Ano, Champions League pokračuje dalšími dvěma zápasy.

Dámy, nebuďte naivní. Pokud máte partnera fotbalového blázna, třeba podobného, jakým jsem já, tak prostě nemáte šanci. Nemáte. Tečka. Liga mistrů je po několikatýdenním čekání zpět a my jsme se prostě nemohli dočkat. A že to vychází na svátek zamilovaných? Patnáctýho je taky den!

Takže až vám čtrnáctýho února váš přítel napíše, jestli máte tohle nebo tamto město v oblibě, nebojte. Nikam neletíte. „Lásko, máš ráda Madrid?“ Jasněěěěě. „A co taková Paříž?“ OMG, tys koupil letenky???? „Jaký letenky? Kam? Dneska večer je osmifinále Ligy mistrů, hraje Real s PSG. Vezmeš mi po cestě domů pivko? Díky.“

Nakonec vám stejně nezbyde nic jiného, než nám ustoupit. Aspoň jednou. Však se máme rádi po celý rok, tak proč to hrotit zrovna v den, kdy jsou tak důležité zápasy?
A pokud pro tohle nemáte pochopení? Tak to je mi potom líto, ale budete muset hledat lásku svého života jinde. To Liga mistrů je jen jedna, ne vy…

Text: Erik Krajdl, ig: @erikkrajdl