(očima ženy) Fuck sixpack

Snímek obrazovky 2017-12-04 v 18.35.41

 

Pokaždé když se my holky sejdeme na kafe, nebo víno, je předem jasné, kam budou všechny body debaty vést. Neberte to tak, že byste za všechny problémy v dámském světě mohli vy, protože právě často tím problémem bývá vaše absence. Nicméně to je vše, čím vám teď pohoním ego, protože dnešní doba přináší několik, často právě pro něžné pohlaví nepochopitelných úkazů…

Sixpack = pekáč svalových buchet na břiše…

Gentlemane, dej si pozor, co je v kurzu!

Pravda je, že se nám všem líbí Leoš Mareš, a to jak na sobě maká a to jak se mu to tam rýsuje a všichni jsme žasli, když jsme ne tak dávno viděli jeho sixpack na obálce jednoho časopisu… Na druhou stranu Leoš je idol – stejně jako třeba Johnny Depp, nebo George Clooney. My „lidi“ bychom měli zůstat u adorace jejich někdy až nadpřirozených vlastností nebo vzhledu a nechtít pak to, co vidíme v televizi, i doma. Osobně si myslím, že hodnota sixpacku je velmi, ale velmi!, přeceňována.

V praxi je to přesně tak, jak už jsem nadhodila: holky sem tam plácnou, že se jim líbí břicho támhletoho týpka ze šoubizu (kterej se kvůli tomu stejnak trápí celý dny v posilovně, jenom aby dostal roli v reklamě…), ale vlastně už nikdy neřeknou, jak je trápí, že jejich partner sixpack nemá, respektive je mu na hony vzdálen. Neřeknou ani, že by v první řadě chtěly mít vyrýsovanýho kluka. Pro některé to není dokonce ani příjemným bonusem, ale otravou. Aha?

Protože chceme být lepší?

Já na sobě nemakám, tak ani ty nebudeš? Pěkně fifty-fifty? Ale kdepak. A rozhlédnutí kolem sebe vás v tom utvrdí. Tací z vás, co dřou jako koně pro nabrání svalový hmoty, se pak ptají jak to, že má tamhle chlápek s pupkem takovou kost. Jiní zase dost dobře nechápou, že si ten kluk, co „má na víc“ vede holku s obřím zadkem. No a? Tohle nikdo chápat nemusí.

Zpět ke kořenům

Fakt je, že dřív se makalo úplně jinak než dneska, a tak už nikoho ani nenapadlo se po práci sedřít z kůže v posilovně, notabene to nazývat odreagováním. Nemyslím si ale (a rozhodně v tom nejsem sama), že by se měl tenhle duševní relax stávat životní náplní. Tou budiž spíš nějaký reálný sport, který udrží v kondici a nepůsobí trapně, anebo nadále ruka na zadku vaší sekretářky… Nebo tak něco. Samozřejmě jenom ze srandy…

Text: Simona Redlipska