(osobnosti) Nejstylovější muži tohoto léta

main

Někteří z nás pamatují letní měsíce, kdy člověk mohl pohodlně obléknout tvídové sako nebo lehký bomber a cítil se pohodlně. Zničující teploty tohoto roku ale nutí spoustu mužů volit méně a méně vrstev. 

Naštěstí, existuje pár hrdinů, módních titánů řekněme, kteří i přes nelidské teploty neubírají ze svých nároků na sebe sama a zůstávají věrní svému stylu.

David Beckham

David Beckham

Beckham by měl mít při každém příchodu na Wimbledon stejné uvítání, jako když dorazí královská rodina. Člověk by mohl říct, že Beckham na seznamu dobře oblečených mužů je velké klišé, ale klasika nebude nikdy klišé. Beckham je jako skotská, dobré víno nebo kniha, kterou můžete číst pořád dokola. Má ojedinělou schopnost vypadat drsně díky kérkám, ale velice formálně díky dobře padnoucímu saku. A funguje to kvůli jeho šarmu.

Jake Gyllenhall

Jake Gyllenhall

Jake je skvělým příkladem neměněného gentlemanství. Údajně patří k nejslušnějším lidem, které potkáte. A jeho dobře šité obleky to jen doplňují. Co je ale největším základem jeho stylu je jeho sestřih. Tradičně uhlazené vlasy dozadu poskytují výrazný stylový element, na kterém můžete cokoliv stavět dál. Sluší většině tváří, ale musíte na něj mít dost vlasů.

Leo 

Leonardo

Během press tour pro Once Upon a Time in Hollywood neztratil Leo ani setinu svého stylu a jen dokázal, že má velmi dobře nakročeno k tomu, aby na něj budoucí generace pohlížely jako my na Steva McQueena. Inspirujte se u něj důležitostí luxusních brýlí. Brýle, které sedí k vašemu obličeji vás donutí vypadat dobře kdykoliv.

Pierce Brosnan

Pierce BrosnanBůh ví, jak to pan Brosnan udělal, ale s každým dalším rokem vypadá lépe a je víc sexy, než když byl Bond. Jeho celý šatník je důkazem, že jakmile objevíte odstín, který k vám sedí a cítíte se v něm dobře, nemá smysl sahat jinam. Všimněte si detailu stříbrných brýlí, které ladí k vlasům a vousům.

Michael B. Jordan
Michael B. Jordan

Když jde někam na premiéru, vždy nosí něco černého. Až geometricky přesně padnoucí oblek s ostrými hranami a obvykle černou košilí. Mnoho z nás takový look ale neunosí. Tudíž se pojďme hromadně inspirovat Michaelovým uměním nosit bomber. Jeho sbírka by měla mít vlastní křídlo v MOMA. Černé kalhoty, černé triko, klidně i vansky na nohy, ale výrazný bomber. Výšivky, barvy, satén, flitry, nápisy, nášivky. Cokoliv, co si zvládnete obhájit.

Brad Pitt

Brad Pitt

 

Od té doby, co se rozvedl s Angelinou přestal nosit formální drsňácké kožené bundy a spíše chytá look zhrzeného umělce. Ale zatraceně to funguje. Doby, kdy nosíval úzké džíny a šedé obleky až na tělo jsou ty tam. Mikiny z jemného kašmíru, trika s dlouhým rukávem, tenisky bez loga, které vypadají, že je má v šatníku už roky.

Antoni Porowski

Antoni Porowski

Jako Brosnan s indigo a navy blue, Porowski má obdivuhodnou schopnost oblékat tóny šedé, ocelově modré a temných pastelů. V kombinaci s převážně jemnou texturou látek – semiš, bavlna, samet – jeho look je vždycky neuvěřitelně jemný. V pravém slova smyslu. Jako svůj vlastní stín, který ale podtrhuje osobnost nositele. Co se střihů týče, ty vždycky podtrhují sportovní postavu.

Caleb McLaughlin

Caleb McLaughlin

Nikdo ze současných mladých herců nemá s módou tolik zábavy, jako Caleb. Jeho herečtí kolegové za Stranger Things si samostatně budují své vlastní kariéry módních ikon, ale tohle je skutečně nejzajímavější. Jeho největší um spočívá v tom, že nosí kalhoty jako Ace Ventura. Ale v dobrém.