Pomoc, je tu vedro!

HV (184)

Dovolená je teprve před Vámi, nebo jste ji již měli a nyní se paříte v práci. Tam, kde je klimatizace, to ještě jde, ale pokud musíte vyjít na ulici, vedro Vás téměř ochromí. Košile se nalepí na záda, v podpaží se objeví koláče potu, které jsou nepříjemné, ale také velmi (jemně řečeno) neestetické pro ty, se kterým se setkáváte. Tady nepomůže ani ten nejdokonalejší antiperspirant, organismus se prostě musí ochladit. A tak se tělo potí.

Tričko Covert Underwear je z čisté bavlny

Víme, co pomůže.V první chvíli si budete asi říkat, že jsme se zbláznili, ale naše řešení je ověřeno několikaletými zkušenostmi zákazníků. Neviditelné tričko Covert Underwear má totiž kromě své neviditelnosti ještě další přednosti.

Bez zápachu

Zaprvé – je z čisté bavlny. Jak známo, ta perfektně saje pot a brání tak jeho pronikání do košile. Košile se drží od těla a koláče v podpaží se udělají na tričku, nikoliv však na košili. Ani opakovaně použití trička nezpůsobuje zápach. Řešení je prosté. Do nejkvalitnější přírodní bavlny se nepřidává vůbec nic! Stejný efekt můžete pozorovat u známého vlněného sportovního prádla. Stojí na čistém a kvalitním přírodním materiálu.

Tričko je velmi jemné, gramáž je pouhých 150 g/m2
Tričko je velmi jemné, gramáž je pouhých 150 g/m2

Zadruhé – pletáž je jemná a tenká, že i v parném létě je v ní příjemně. Její gramáž je pouhých 150 g/m2. Porovnejte s jinými tričky, většinou najdete hodnoty nad 230 g/m2. A když je materiál obohacen o nějaké umělé vlákno (a to je téměř vždy), tělo nedýchá a potí se ještě víc.

Ochrana košil

Zatřetí – ušetříte své drahé košile, kterým směs potu a deodorantu v podpaží vůbec nesvědčí. Časem se skvrny od potu promění v nehezké mapy, které nejdou vyprat a košili můžete vyhodit. Tričko košili ochrání.

Začtvrté – můžete si do práce vzít ještě jedno čisté tričko navíc a když se propotíte, vyměníte jen tričko a pocit čistoty se dostaví okamžitě. Kdo je zvyklý mít v práci záložní košili, ocení, že tričko se nemuchlá a celkově nevyžaduje žádnou zvláštní péči. A když už jsme u té péče: tričko se dá prát až na 60 °C aniž by to na něm zanechalo nějaké následky. Při denní výměně však není tak vysoká teplota ani nutná. Tričko také nemusíte žehlit.

HV (32)
Originální české tričko je skutečně neviditelné

Zapáté – vysoká kvalita. Tričko se kompletně vyrábí v Česku od pletení až po šití. Jedná se o originální český výrobek. A z dvanácti tisíc prodaných triček máme jen dvě reklamace. A nejlepší nakonec – tričko je skutečně neviditelné. Jednak svou tělovou barvou, jednak i zpracováním. Nemá šité okraje rukávů ani spodní lem, materiál je prostě uříznutý. Takže není vidět ani pod tou nejtenčí košilí.