Pop Up Gentleman – Hoďte se do fazony!

PopUpGentleman_5

Listopad není jenom měsícem knírků, ale také akce Pop Up Gentleman, která se uskuteční v neděli 15. listopadu 2015. Pánové se tak již podruhé promění ve stylové gentlemany.

PopUpGentleman_3

I podruhé se bude akce s heslem The world is full of guys, be a man konat v prostorách Radlické kulturní sportovny, která se pro návštěvníky otevře od 13:00 do 20:00. Pánové se oháknou u značek Krispol, Louis Purple, Ditafil, Bekoff, Mirka Horká, Socks in box, Danny P, Freshlabels a dalších. Ti formálnějšího rázu si přímo na místě nechají změřit míry a vyberou svým vytříbeným okem látku dle jejich libosti . “ Nechat si ušít na míru košili či oblek není již výsada jen malého procenta mužů, právě naopak, poptávka stále roste,” sděluje s úsměvem jeden z organizátorů akce, Kuba Feranec.

Hosty také čeká doprovodný program, který nabídne vše, co pravý gentleman potřebuje – workshopy o vázání kravat a pánském dress codu, koutek s klavírem a kulečníkem, šachy, leštění bot, styling vlasů a zastřižení vousů od kadeřníků z Toni&Guy. Samozřejmostí je zajištěné kvalitního hudebního programu – vystoupí zde například violoncellistka Terezie Kovalová z kapely Calm Season. Samozřejmě nebude chybět i něco malého k zakousnutí. O to se postará holešovické sushi bistro Sušírna. Akce se konala poprvé 6. 6. 2015 a pravidelně se bude opakovat každý půlrok. Vstupné na akci činí 100 Kč a pro návštěvníky Czech Design Weeku, kteří na pop up přinesou svou vstupenku pak poloviční cenu 50 Kč.