Poznejte paralelní vesmír s adidas a Footshop!

Screen Shot 2017-09-20 at 21.35.34

Praha, Místo, kde je všechno jiné, a přitom téměř totožné. Paralelní vesmír, pro někoho výmysl, pro jiné zbožné přání. Pro adidas nový způsob přemýšlení nad teniskami!

V rámci speciálních vydání adidas Consortium se tento německý brand rozhodl přijít s novým konceptem A//D pack (adidas parallel dimensions). Jedná se o upravené siluety tenisek adiStar Comp a TwinStrike, které praví sneakerheads znají v původním originálu ze začátku třetího tisíciletí.

adidas vás díky A//D vezme na skutečnou teniskovou expedici, která objevila pomocí černé díry vesmír stejný jako ten náš, jen s odlišnými výkyvy v estetických trendech. S novými adiStar comp a TwinStrike se stáváte účastníky tohoto dobrodružství spolu s nimi.

Pražský Footshop je jedním ze 4 obchodů na světě, které společně s adidas pořádají k uvedení těchto tenisek na trh i speciální event. Od 22. do 23. 9. 2017 je představí ve vlastním pojetí paralelního vesmíru na události Fashion Deala, která propojuje urban kulturu, obchody a zákazníky na jednom místě. Nenechte si ujít event!