(pozvánka) V muzeu Kampa se opet bude hrát divadelní představení Meda

1587639875888_sc0099

I letos se skvělý život Medy Mládkové znovu odehraje v divadelním představení Meda na nádvoří Musea Kampa.

MEDA2020_Vizual03_PAVLA

Pod taktovkou režisérky Adély Stodolové Laštovkové se v letošním roce představí v hlavních rolích Tereza Ramba a Pavla Beretová, které se budou v roli Medy Mládkové alternovat. Do hereckého týmu se nově připojili také Matouš Ruml, Vanda Chaloupková a Rozálie Havelková.  Z loňského roku již známe například Lukáše Příkazského, Danu Batulkovou, Stanislavu Jachnickou, Dana Rouse, Dana Švába či Václava Krátkého. Výjimečná scéna bude opět postavena na nádvoří Sovových Mlýnů, které k životu Medy Mládkové neodmyslitelně patří.

Hru napsala producentka Daniela Sodomová (Šteruská) na základě knihy pana Ondřeje Kundry Můj úžasný život a je průřezem života Medy Mládkové od jejích 14 let do dnešních dní. “V současné situaci jsme všichni na jedné lodi, která nevíme kam dopluje. Ale byli bychom moc šťastní, kdyby Meda byla jednou z těch událostí, na které se můžete těšit. Lístky jsou již v prodeji a pokud by se nezačalo v červenci, budeme přesouvat představení na podzim a v tom případě počítáme s krytou variantou. Takže Meda bude!” říká Daniela Sodomová.

190622_MEDA_verejna generalka_DSF1558-1(c)_Petr Kadlec

Divadelní představení bude inscenováno na letní scéně od 4. července do 9. září 2020. Vstupenky lze zakoupit v síti Ticket Art.