Pravý chlap si namíchá vlastní skotskou

Chivas Regal_The Blend_2

Skotská není jen pití. Je to lifestyle. A to by vám potvrdil každý od Churchilla až po JFk. Pokud vás zajímá whisky i jinak, než jen ve sklenici, rozšiřte si trochu obzory.

Chivas Regal_The Blend_1

Zážitkový program The Blend značky Chivas Regal přináší jedinečnou možnost nejenom ochutnat ikonickou míchanou whisky, prohloubit znalosti o její výrobě a historii, ale také namíchat si blend dle své vlastní chuti. To vše pod vedením jednoho z největších odborníků na whisky v České republice, Zdeňka Kortiše.

Zdenek Kortis_MKR_8982

The Blend je osobitým zážitkem, který zavede své účastníky daleko za hranice klasické řízené degustace. Během 1,5 hodinového programu, zahájeného welcome drinkem na bázi whisky, se v první edukační části hosté seznámí s příběhem skotské whisky Chivas Regal, její historií a procesem výroby. V druhé části večera si pak každý účastník může na vlastní kůži vyzkoušet roli master blendera, mistra v míchání whisky. Zdeněk Kortiš hosty provede ochutnávkou jednotlivých složek whisky, tedy grain a single malt whisky ze čtyřech různých oblatí Skotska, ze kterých si následně každý namíchá dle vlastní chuti svůj unikátní blend, který si odnese domů.

Chivas Regal_The Blend_14 (1)

Rezervovat si místo na jeden z unikátních večerů, které aktuálně probíhají až do dubna ve vyhlášených barech, restauracích a hotelech ve velkých českých městech, je možné na webových stránkách www.theblend.cz nebo na www.goout.cz. Cena vstupenky je 500 Kč a zahrnuje welcome drink, degustaci 7 vzorků a vlastní blend 15 cl.

Chivas Regal_The Blend_16

JEDNOTLIVÉ TERMÍNY A MÍSTA JSOU PRŮBĚŽNĚ DOPLŇOVÁNY, NEJBLIŽŠÍ VOLNÉ AKCE: 

OLOMOUC 
1.2. THERESIAN HOTEL & SPA
8.3. CAFÉ NEW ONE

PRAHA
6.2. HOFFA BAR PRAHA
21.2. LINDNER HOTEL PRAGUE CASTLE
22.2. RADISSON BLU ALCRON HOTEL
6.3. MÁNESOVA BAR AND BOOKS