První looky z kolaborace KENZO x H&M

kenzohm

 

H&M s potěšením odhaluje první tři looky z kolekce KENZO x H&M, z nichž každý překypuje potisky, barvami a individualitou, které spolupráci definují. Look book vztvořili různí umělci, mladí kreativci a aktivisté, z nichž každý je velvyslancem KENZO x H&M. Kolekce bude dostupná ve více než 250 vybraných prodejnách H&M po celém světě a online od 3. listopadu.

AMY SALL (studentka a aktivistka žijící v New Yorku, zakladatelka SUNU: Journal of African Affairs, Critical Thought + Aesthetics) & JULIANA HUXTABLE (umělkyně, básnířka a DJ, 28, žijící v New Yorku) na sobě mají : topy s tygřím potiskem, legíny s vysokým pasem, černé kožené rukavice s růžovým logem a žakárové tygrované kozačky.

Look book KENZO x H&M (1)

 

ISAMAYA FFRENCH (make-up artist, žijící v Londýně a členka Theo Adams Company) má na sobě: oversized koženou bundu s růžovou ovčí podšívkou, top s tygrovaným potiskem a legíny s vysokým pasem.

Look book KENZO x H&M (3)

 

OKO EBOMBO (muzikant a umělec žijící v Paříži, frontman skupiny 19) má na sobě: parku s odnímatelným vzorovaným límcem, barevné tygrované džíny, polstrované žabky s tabi ponožkami. Tygrovanou čepici, potištěný tkaný šátek a tašku přes rameno.

Look book KENZO x H&M (2)

Fotograf: Oliver Hadlee Pearch