Víme, kde je první prodejna Armani Exchange v Česku

12

Nedávno proběhlo slavnostní otevření nové prodejny Armani Exchange, první svého druhu ve střední Evropě v nové části Centra Chodov, nazvané Designer Gallery. Módní skupina Premium Fashion Brands tak rozšířila své portfolio značek, mezi které patří i HUGO od HUGO BOSS, Geox, Armani Jeans, Versace Jeans a multibrand s obuví a doplňky BELTISSIMO.

Značka Armani Exchange otevřela dveře do svého prvního obchodu v nákupním Centru Chodov s uvedením kolekce podzim/zima 2017-2018. Pánská kolekce Armani Exchange podzim/zima 2017-2018 je spojením elegance a volnočasového oblečení. Rychlý a metropolitní jsou slova, která by mohla popsat tento styl. Styl, který vyjadřuje osobnost. Dámská kolekce má měnitelný metropolitní charakter a obsahuje logo značky propracované v nových verzích a zajímavé střihy. Důraz je dán na mužský styl, který je interpretován ženským způsobem, klasické téma z díla Armani.

Openingu se zúčastnila řada známých tváří, za zmínku určitě stojí Majk Spirit, populární slovenský zpěvák a skladatel, nebo například moderátorka a modelka Soňa Skoncová, modelka Kateřina Sokolová či Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová.

Majk Spirit

Prostor prodejny je designován v novém konceptu připraveném pro relaunch značky A|X, který byl inspirován estetickými a moderními industriálními prvky. Přiznané ocelové sloupy, staré dřevo a beton evokuují místo, které by se dalo přirovnat k mladému a dynamickému městu New Yorku. Je to právě městské prostředí, kde se v průběhu času vytvořily rýhy a zářezy na průmyslových podlahách, textury na drsných betonových stěnách a barva rzi na každém kovovém povrchu.

Značka Armani Exchange časem úplně nahradí značku Armani Jeans, která postupně zmizí z našeho trhu.

Módní skupina Premium Fashion Brands své zboží v segmentu dostupné luxusní módy včetně nové kolekce Armani Exchange prodává i přes svůj e-shop.