(rendez-vous) Jak uniknout z totálně hrozné schůzky?!

dating-01-gq-31jan18_rex_b

Nehledě na to jestli muž nebo žena, všichni se rozhodně shodneme na tom, že někdy se to holt nepovede. Nějak solidně se z toho vykroutit je ale dost těžký úkol. Přiznejme si, že nejhorší způsob, jak utéct, si představit dokážeme, ale nejlepší už moc ne… Ups.

Australský profesionál v oblasti vztahů a randění Chris Manak představuje tři základní způsoby, jak se vypořádat s tím, že to prostě nefunguje, že se to nedá.

OK, každý člověk má 3 možnosti:

1. Kápnout božskou

Ideální a nejvíc frajerský přístup (ačkoliv by měl být automatický) je sebrat koule, odvahu a říct něco jako „nevím, jestli to cítíš taky tak, ale mezi námi to nefunguje a fungovat nebude.“ A jdete oba domů sice s pocitem třeba už několikátého fuck-upu, zato pyšní na to, že umíte mluvit na rovinu.

2. Letitá lež, jako věž

Taková ta klasika – připravte kámoše na to, že budete možná potřebovat pomoc v podobě telefonátu, že se něco stalo a musíte okamžitě odejít, nebo že máte práci, a tak dále. Však to znáte.

3. Prostě neplánujte nic velkého

První rande by nemělo být nic velkého. Stačí prostě jenom káva, nebo drink, kdy se po chvíli můžete rozloučit. Každopádně když naplánujete honosnou večeři a hned na první dobrou ucítíte, že dotyčná bude pěkné peklo, sami jste si to přihráli.

Další experti přes randění třeba vyloženě doporučují, že první rande by mělo optimálně trvat hodinu, maximálně 90 minut, ať je jaké chce. A další oficiální doporučení je, že pořád platí za nejlepší únik ze strašného rande vymluvit se na pracovní povinnosti a rovnou odejít. No, nakonec proč ne…

Text: Simona Redlipska

Zdroj: Pinterest, Dmarge