(report) Proč je party Addict závislost

ADDICT_FOTKA_HLAVNI

 

Fenomenální Addict – koncept eventů DJ Jakuba Stracha alias Nobodylisten – má za sebou velice úspěšně první dekádu. A slavilo se ve velkým! Vyprodaná Malá sportovní hala na pražském Výstavišti se minulou sobotu otřásla v základech a husí kůže byla k vidění na každém kroku.

Časy, kdy mohlo platit „Nobody listens NobodyListen“ jsou dávno ty tam. Je to už asi devět let, kdy začal Jakub Strach hrát a mířit rovnou nahoru. A je to zhruba rok a půl, co začal pořádat eventy s názvem Addict. Jak šel čas, z Addictu se stal bez nadsázky fenomén a najednou se plní Malá sportovní hala. Ne jenom tak pro nic za nic – při příležitosti Addictu číslo deset s podtitulem The Festival.

A je po všem. Bylo to velký, bylo to náramný, někdo by možná řekl dojemný a taky nabitý energií, totálně odvázaný, šílený, skvělý. 

Sotva začal právě Nobodyho set, už hlásal do mikráku, že lepší hraní v životě nezažil. Není divu. Když začínal, nikdo na styl elektro-hiphop-rap nebyl v těchto zeměpisných šířkách zvyklej a poslouchalo ho jen pár ulítlejch nadšenců. Časem si ale lidi začali nechávat servírovat jeho hudbu moc rádi a minulý týden si ji přišlo poslechnout celých 3 500 lidí. Na Twitter den poté český raper Maniak napsal: „Addict je první českej rap mejdan, kde rapeři dělaj předskokany djs“. A může za to třiadvacetiletej Strach… Pojďme si říct, že ten kluk ví, co chce, a zatím se mu to daří.

Přejeme vyprodaný ještě větší haly. Klobouček.

P.S. Prej se chystá dokument s názvem ‚Fenomén Addict‘, tak to čekujte…

-sim