Selfie diagnóza! Krvavý Ronaldo iPhonem kontroloval zranění přímo na hřišti

_99688590_hi044219278

Ten pocit, když je vzhled důležitější než cokoli jiného. Cristiana Ronaldo zná většina lidí jako vynikajícího fotbalistu, jednoho z nejlepších vůbec. Charakteristické pro něj je ale také to, jak moc se stará o svoji vizáž. A právě ta dostala v neděli co zabrat.

Letošní sezona neprobíhá podle jeho představ. Ronaldo se v ní trápí, před zápasem s La Coruňou měl dvaatřicetiletý útočník na svém kontě pouhé čtyři ligové zásahy a šestý Zlatý míč mu utíká k Lionelu Messimu. V posledním zápase si svou statistiku při drtivé výhře Realu Madrid 7:1 zlepšil o dvě branky, zejména z druhé ale ani nemohl mít radost.

Obránce hostí Fabian Schär při gólu totiž kopačkou udělal Ronaldovi šrám u obočí a portugalská megastar okamžitě lehla k zemi. K nakopnuté fotbalové i módní ikoně se okamžitě přiřítili kluboví lékaři, kteří ho ošetřovali několik desítek vteřin. Tvář Portugalce se sice zalila krví, zranění ale nebylo to první, co slavnou CR7 zajímalo.

Ihned poté, co se Ronaldo zvedl z trávníku, potřeboval nutně zkontrolovat, jakou škodu na něm rána zanechala. A tak se rozhodl k věci, která se jen tak nevidí. Na hřišti poprosil doktora, aby mu dal mobil, zapnul selfie kameru a prohlížel se, jak vypadá jizva na obličeji.

Výsledek se Ronaldovi evidentně nelíbil. Ušklíbli se, nevěřícně zakroutil hlavou a zamířil k lavičkám. Na hřiště už se nevrátil, i když měl „bílý balet“ vystřídané všechny hráče a Real Madrid tak musel dohrávat o deseti. Tak mě napadá otázka, jak si někdo může myslet, že je Ronaldo narcista?

Text: Erik Krajdl, ig: erikkrajdl