(sex) Niche sexuální pomůcky

main

Všichni jsme doma. Alespoň bychom měli být. A jakmile sjedete vše n a Netflixu a poskládáte veškeré puzzle, co víc dělat. Tedy za předpokladu, že nežijete o samotě. 

Nebudeme si hrát na to, že nikoho nikdy nenapadlo zastavit se v sexshopu. Jsou všude, obvykle s decentně zakrytými výlohami a můžete vsadit království, že každý myslí na to, co je uvnitř, když jde kolem. Člověka to možní vyděsí, ale nyní funguje pošta víc, než kdy dřív.

I svět sexuálních „hraček“, ale říkejme radši pomůcek, může být niche a vysoce umělecký. Představte si ekvivalenty značek jako Tiffany & Co a Swayne Adeney, ale v sexu.

Několik značek či designérů se živí vytvářením těchto specifických předmětů a je škoda, že neexistuje jedna ulice, jako je třeba Pařížská, kde by měli obchody.

Pokud hledáte skutečně luxusní dárek, který si vaše lepší polovička užije (a nejlépe i s vámi) značka Fornicouture je exkluzivní záležitost. Jejich produkty jsou ručně vyráběné, anatomicky dokonalé, přizpůsobené největšímu možnému potěšení a přitom mají neuvěřitelnou estetickou hodnotu.

Dildo vytvořené z
Dildo Fuji od značky Fornicouture je vytvořené z jantarového skla s koženým bičem na druhé straně. Sklo, které se používá na výrobu sexuálních pomůcek je na podobné bázi, jako je sklo u aut. Když praskne, nevytváří ostré hrany nebo střepy. Krom toho je téměř nerozbitné. Aby se dostalo na tělesnou teplotu stačí jen teplá voda a velice rychle se „ohřeje“. Prodává Fornicouture.

Dostupnější, ale přesto stále luxusní a designovou značkou je Lelo. Vznikla ve Švédsku se specializuje na pomůcky, které působí decentně, minimalisticky a nepotřebují vulgaritu k tomu, aby způsobovaly potěšení. A také se lehce zviditelnili díky zlatému vibrátoru za 13 tisíc dolarů, který má rád Gwyneth Paltrow.

 

 

 

Černý vibrátor, Lelo.
Černý vibrátor, Lelo.

A konečně, jestliže chcete skutečně originální šperk, zkuste Betony Vernon. Jméno si získala níže zmíněnou knihou, ale své šperky vytváří již dvacet let. Dvojí užití jejich výtvorů nabízí jak hodnotu doplňku, tak význam sexuálního předmětu v ložnici.

Betony vernon
Prsten Double Sphere Massage ring od Betony Vernon. Je lehce dražší, než něco od Tiffanyho. Především proto, že je jich omezený počet a musíte si je objednat. Žena jej může nosit jako normální šperk, ale když se otočí kovovými kuličkami do dlaně, slouží k masáži čehokoliv, co má být masírováno. Info o dostupnosti na betonyvernon.com.

Pokud přímo nevíte o Betony Vernon, je to špatně. Představte si lepší verzi sexuologa, který je oblečený jako domina a navíc vytváří sexuální šperky. Sama napsala knihu, Budoárovou Bibli, jejímž cílem je přinést lepší pocit z intimity a sexu do páru (nebo jiné skupiny lidí). Sex již není tabu, ale rozdílné verze potěšení mohou být. A začala s designem a díky její knize se člověk může naučit maximum proto, aby měl kvalitní sex.

Manžetové knoflíčky
Manžetové knoflíčky ze stříbra, Betony Vernon. I jednoduchý akt, jako připoutání muže  za poutka může mít neuvěřitelnou moc. Symbolická nadvláda – i kyž pouze v rámci ložnice, může vést k nejlepšímu zážitku.
Betony Vernon
Betony Vernon – The Boudoir Bible. K dostání v češtině jako Budoárová Bible.

Text: Václav Mensa.