Seznamte se s vítězi Schwarzkopf Elite Model Look 2018

SEML 2018 report-152

Ve Španělském sále Pražského hradu se ve čtvrtek 30. srpna uskutečnilo finále soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2018 pro Českou a Slovenskou republiku. Nejprestižnější modelingová soutěž na světě, do které se každým rokem přihlásí statisíce zájemců z více než 35 zemí světa, zná nyní jména vítězů pro Českou a Slovenkou republiku. Stali se jimi Marie Sýkorová a Martin Burian za Českou republiku a Jasmína Símová a Jakub Janírekza Slovenskou republiku. Vítězové budou reprezentovat své země na světovém finále, kde si TOP 15 finalistů rozdělí garantované smlouvy s agenturou Elite v celkové hodnotě 20.000.000,- Kč.

SEML 2018 report-094

O nových nadějích světového modelingu rozhodovala porota složená z odborníků v oblasti módy, kultury a médií, partnerů projektu a zahraničních modelingových agentů. V porotě zasedly například topmodelky a tváře soutěže Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR 2018 Denisa Dvořáková a Michaela Kocianová, ředitelka scoutingu Elite World Iris Minier či ředitel soutěže Sáša Jány.

Vítězové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2018 pro Českou a Slovenskou republiku mají slibně nakročeno k tomu zazářit na domácí i světové modelingové scéně, což potvrzují světové úspěchy výherců z minulých ročníků soutěže.

Čestnou předsedkyní poroty 27. ročníku projektu Schwarzkopf Elite Model Look pro ČR a SR se stala topmodelka a ambasadorka Planet Positive Hana Jiříčková.

_MG_5737 kopie

Jako v předchozích ročnících, i tento rok se slavnostního finálového večera zúčastnily topmodelky agentur Elite Prague a Elite Bratislava, například vítězka světového finále Elite Model Look 2016 Jana Tvrdíková, světová vítězka Elite Model Look 2013 Eva Klímková a slovenské topmodelky Barbora Brušková, Michaela Hlaváčková, Sasha Gachulincová, Linda Nývltová a další.

O vynikající hudební zážitek se v rámci finále postarali Ondřej Brzobohatý a Matěj Ruppert. Finálovým večerem provázel Jakub Prachař.

_MG_6853 kopie

Jedním z módních partnerů finálového večera je společnost Luxury Brand Management. Ta má ve svém portfoliu více než dvě desítky luxusních značek, kterým vévodí Bottega Veneta, Saint Laurent, Valentino, Givenchy, Balenciaga, Alexander McQueen, Dior Homme či nově populární streetware značku Off-White. Své butiky provozuje na předním pražském nákupním bulváru – Pařížské ulici.

Při příležitosti 100. výročí vzniku Československa finále představilo i výběr z tvorby českého módního návrháře Jakuba Polanky a slovenského návrháře Marcela Holubce.

Projekt Elite Model Look se i tento rok spojil s úspěšnou značkou vlasové kosmetiky Schwarzkopf, která se stala hlavním partnerem a spoluorganizátorem soutěže. Vlasová kosmetika Schwarzkopf se tak po dlouhodobé úzké spolupráci se světově známými celebritami, včetně modelek jako např. Claudia Schiffer a Heidi Klum, stala součástí jedinečného projektu objevujícího budoucí hvězdy modelingového průmyslu.

SEML 2018 report-150

Letitým partnerem soutěže je značka Rowenta, která ve spolupráci s agenturou Elite vyvíjí produkty pro vlasovou péči řady Rowenta for Elite Model Look. Do projektu se opět zapojila značka Profimed, která se věnuje profesionální péči o zuby. Oficiální dekorativní kosmetikou finalistů se stala i pro tento rok značka ARTDECO. Dalšími partnery byly lifestylový magazín Feminity a značka STOPKA prezentující dokonalý výběr v oblasti interiérů

 V dubnu a květnu se v obchodních centrech po celé ČR a SR uskutečnilo celkem 25 castingů, které přilákaly pozornost velkého množství mladých žen a mužů. Soustředění před samotným finále proběhlo od 24. srpna v pražském hotelu Ambassador Zlatá Husa, kde byli zároveň finalistky a finalisté ubytováni. Před zahájením galavečera měli hosté možnost si vychutnat exkluzivní šampaňské Nicolas Feuillatte. Po slavnostním finále se hosté přesunuli na afterparty do Art Restaurant Mánes.