(společnost) Karim Rashid představil během MBPFW luxusní kolekci obalů na IQOS

IQOS_-_0026 (2)

Během elegantní party představil uznávaný světový designér Karim Rashid v rámci módní akce Mercedes-Benz Prague Fashion Week sérii originálních grafických motivů, inspirovaných digitálními technologiemi určenou pro ochranné obaly pro IQOS od společnosti Philip Morris International.

Pokud neznáte IQOS, asi vám něco uniká. Mají ho všichni kuřáci a spousta nekuřáků. Je skvělou alternativou běžných cigaret, kdy se tabák díky unikátní technologii místo spalování pouze nahřívá, což snižuje množství škodlivých látek ve srovnání s cigaretovým kouřem.

_28A5769

Pozvání na setkání s Karimem přijali například producent MBPFW Václav Dejčmar, Jitka Schneiderová, Pasta Oner, Liběna Rochová, Libor Bouček a mnoho dalších hostů.

_28A5793

Karim Rashid se narodil v roce 1960 v Egyptě, vyrostl v Kanadě a trvale žije v New Yorku. Vystudoval průmyslový design na Carleton University v Ottawě a poté studoval design v italské Neapoli. Je držitelem několika čestných doktorátů a významných cen za design.

_28A5763 (1)

 

Jeho práce zahrnuje takové objekty jako například koš Garbo a Oh chair pro společnost Umbra, nábytek pro Artemide a Magis, firemní identitu pro Citibank a Hyundai, hi-tech produkty pro LaCie a Samsung, a luxusní produkty pro Veuve Clicquot a Swarowski a mnoho dalších.