(sport) Značka HydraPak zajišťuje ideální hydrataci při sportu

Stash 1 l, 670 Kü

Ať už vyrazíte na horský výšlap, běžecký závod, festival nebo obyčejnou procházku, bez tekutin po ruce se zkrátka neobejdete. Kvalitní lahev by proto měla být základní výbavou každého sportovce i dobrodruha.

Značka HydraPak má ve svém sortimentu široku nabídku funkčních lahví všeho druhu, které vám zajistí hydrataci na každém kroku vaší cesty. Díky jedinečnému designu je navíc snadno uložíte do batohu, aniž by vám způsobily sebemenší zátěž.

Láhev Stash 1 l / 750 ml je tak lehká a ohebná, že ji schováte téměř všude. Po vyprázdnění ji totiž můžete jednoduše zmáčknout do tvaru, který zabere minimum místa. Stash je kompaktní, flexibilní a na rozdíl od tvrdých lahví neváží skoro nic.

Stash 1 l, 670 Kü

 

SoftFlask 750 ml je lahev designovaná sportovcům na míru. Díky řemínku ji snadno přiděláte na ruku. A nemusíte se bát, že by vám překážela – objem se s množstvím vypité tekutiny zmenšuje a redukuje tak i zbytečný pohyb vody v lahvi. SoftFlask je dostupný také ve variantě 500 ml a ultra skladných 250ml a 150ml verzích, které se vtěsnají i do sebemenší kapsy.

softflask 750 ml, 600 kü

Speciální plast, ze kterého jsou produkty vyrobeny, neobsahuje škodlivé BPA ani PVC a je odolný proti oděru a poškození.