Stavebnice Meccano v hodinkách Hublot Big Bang MECA-10

hublot-meca-dix-boite-0241-modifier-modifier (kopie)

Desky, osy, kola, ozubená kolečka. Nechte svou fantazii volně plynout. Všem, kteří rádi tráví svůj volný čas stavěním technických konstrukcí, experimentujícím ve strojírenském světě, se nabízí Big Bang MECA-10. Trvalo dva roky vyvinout a zdokonalit nové směry výroby. Nyní přichází unikátní design inspirovaný známou stavebnicí Meccano.

big-bang-meca-10-all-black

Hublot vytvořil nový způsob výroby a představuje HUB1201 kostru mechanického pohybu s manuálním navíjením a 10-ti denní výkonovou rezervou. Originální sestava se zdokonalenou mechanikou.

Big Bang MECA-10 představuje inovativní konstrukci s kostrou číselníku odhalující detailní mechaniku pohybu. Známé a atypické provedení je konstruováno tak, aby vytvořilo odvážný a originální mechanický přesah svou výkonovou rezervou. 10-denní výkonová rezerva umožňuje mechanismu, aby byl navržen v manuálním režimu k dalšímu posílení spojení mezi člověkem a jeho přístrojem (hodinkami).

hublot-meca-dix-assembl-modifier

Pohyb je zajištěn dvěma paralelními hlavněmi s indikátorem výkonové rezervy. 10-denní výkonová rezerva má dvojí displej. Ve 3 hodiny, otvor postupně odhaluje červený bod během posledních 2 dnů od nabití. V 6 hodin, ozubené kolečko označeno od 0 do 10 indikuje zbývající dny výkonové rezervy. Pro zdokonalení tohoto Meccano stylu je regulační ústrojí viditelné pod číselníkem v 7 hodin.

movement-big-bang-meca-10-closeup2-2

Big Bang MECA-10 All Black je přírůstkem k modelům, které slaví 10 let monochromatického trendu Hublot. Množství tohoto modelu je omezeno na 500 kusů. Model je k dostání ve dvou verzích. Obě verze mají matnou černou kostru ciferníku a safírové zadní sklo umožňující oboustranné vidění nového HUB1201. Pásek na „jeden klik“ je zhotoven v černém žebrovaní z přírodního kaučuku.