(styl) A$AP ROCKY – inspiruj se stylem respektovaného umělce

hlavniasaprocky

Vlastním jménem Rakim Mayers, je především ikonou hip-hopu, a dnes už v pohodě i módní inspirace pro ty z vás, kdo mají koule a nebojí se občas jednoduchému až nudnému stylu dát vale.

Devětadvacetiletý raper má už za sebou doby, kdy na sebe házel těžce oversized hadry a navíc ještě totálně „hlava nehlava.“ Ostatně jako i další představitelé americké potažmo evropské hip-hopové scény tak nějak vyzrál, a to i po stránce stylu.

RAP A OBLEK?!

#suititupTohle spojení bylo možná ještě nedávno v podstatě tabu. Dneska už není výjimkou, že jsou rapeři Rockyho charakteru zváni na nablýskané eventy k Diorovi a tak podobně (doba se mění). Tam se pak mají šanci hezky vyšvihnout a hodit na sebe třeba právě oblek, který se zase moc nehodí na stage.

V ČERNÝ KŮŽI#leatherKožený bundy představují nesmrtelnou klasiku, a ačkoliv v nás evokují spíš rockový styl, nebo punk, musíme uznat, že i americkýmu raperovi, který dřív běhal po Bronxu a prodával crack, doooost sedne!

MAXIMÁLNĚ BÍLÁ#whitekingVýstřednost k rapu patřila vždy a nikdy to nebude jinak. Oblíknout se do bílé téměř od hlavy až k patě je provokace, kterou schvalujeme. Kým by byl hip-hopový umělec, kdyby občas společnost tak trochu nepoškádlil a nemluvilo se o něm?

KLASIKA

Možná se stejnak Rakim nejlíp cítí v pohodovým bomberu a stylových kalhotách. Hrozně nás ale baví fakt, že co se fashion týká – A$AP ROCKY umí!

MOOD:

Text: Simona Redlipska