(styl) Barack Obama – post prezidentská evoluce

6

Nikomu asi neprospělo ukončení prezidentského života tolik, jako Obamovým. Michelle má hyper úspěšnou knihu a přírodní kudrliny, Barack pracuje na další akademické práci, evidentně si přestal barvit vlasy a oba dva svítí jak sluníčka. 

Výrazně se změnil i prezidentům přístup k módě. Je pravda, že jeho předešlá funkce nenabízí moc možností, než oblek. Nicméně také to nemusí vypadat jako stan s příliš dlouhou červenou kravatou, u kterého si dotyčný neumí zapnout knoflík. Barack prezidentské obleky zvládal dobře, ale bez nějakého výraznějšího a zábavného elementu.

Možná to je tím, že nemohl nosit Toma Forda (ten totiž jednou řekl, že prezident by neměl nosit jeho obleky – jsou příliš drahé). Nicméně po odchodu z funkce začala ta krásná éra – pořídil si lepší džíny, začal nosit Ray-Bany a konečně si nechal svoje normální vlasy.

1
Teď už legendární fotka Baracka v teniskách adidas Stan Smith. Všechno je správně. Perfektní chinos, polo a ty tenisky dokonale fungují. 
2
Ano, jedná se o fotku z doby, kdy sídlili v Bílém domě, nicméně ukazuje jeho skvělou schopnost vypadat dobře ve smokingu. Nejmenovaný blonďatý pomeranč by se mohl učit. 

3

4

6
Ta taška je Michelle, která na původní fotce jde před ním. Skvělá kožená bunda sladěná s botami, levisky mnohem lepší, než ty mom jeans, které měl tehdy na baseballu. 

6

7
Protože když jste byl 44 prezident, je logické, že si to necháte vyšít na bomber. A vypadá to dobře. 

Nemusíte souhlasit s jeho politickými  kroky ani jeho vlivem na svět, ale to je v pořádku. Ne každý taky musí souhlasit s Donald The Fuck. Nic to ale nemění na faktu, že Obama je cool a je naprosto evidentní, že si užívá život.

Foto: Getty Images. Text: Václav Mensa.