(styl) Beckhamovi jsou nejlepší módní inspirace pro páry

maain

Co vás nejprve napadne, když se řekne Beckhamovi? Asi styl nebo fotbal, ale první styl. V každé možné definici tohoto slova Beckhamovi vládnou nad každým jiným párem na planetě. Kim a Kanye se mohou snažit jak chtějí, ale nikdy nedosáhnout na tuto laťku bezchybného stylu, propojenosti a vysoké úrovně. 

Oba Beckhamovi se poznali už v devadesátých letech a přes turbulentní dobu kožených overalů, odbarvených vlasů a podobných výstřelků se jejich vkus vytříbil. Oba v současnosti koneckonců navrhují oblečení, mají vlastní značky a naučili se žít v konjukci se stylem toho druhého mnohem lépe, než jiní. Oni nikdy nenosí stejné věci, stejné boty nebo trička pro páry. Ale stejně je vždy evidentní, že k sobě patří.

Beckhamovi se jednoduše umí oblékat jako pár a ne jako dvojčata. Oba sdílí lásku k jednoduchosti a minimalismu, což je evidentně zásadní, pokud chcete ladit. Další věc je, že sofistikovaně volí podobné střihy a siluety, jako ten druhý. Victoria samozřejmě v ženštějších formě.

7 6 5

 

Když ne přímo střih, textura materiálu dělá mnoho. Když oba obléknou tvíd, každý je v tom zdánlivě sám pro sebe, ale dohromady fungují.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 3

Ikonický vstup na Met Gala, aniž by museli dělat velká statement. Zůstali věrní svému stylu. Nejsou tím párem, který jde do extrému jen pro fotky v novinách. To je další zásadní věc, nechoďte – a ne jen v oblékání v páru, ale i samostatně – za hranice toho, co byste nosil obyčejně.

2 1

Foto: Getty Images. Text: Václav Mensa.