(styl) BVLGARI Save The Children

JON KORTAJARENA

Byly to právě sdílené hodnoty, které svedly značku Bvlgari a organizaci Save the Children dohromady v roce 2009, zejména snaha pomáhat dětem prostřednictvím lepšího vzdělání. A to je i věc, na níž stojí jejich aktuální spolupráce.

Eva Green.

Je to odhodlání, které již téměř deset let pohání Bvlgari a Save the Children na jejich společné cestě – a každý rok si partneři stanovují ambicióznější cíle. Péče stála za vznikem kolekce šperků Save the Children. Formou této inspirativní a příkladné iniciativy se šperkařský um a know-how značky Bvlgari uplatnil v dobré věci a pro Save the Children se vybralo 85 milionů dolarů.

JEAN CHRISTOPHE BABIN

A odvaha pomáhá Bvlgari a Save the Children prosazovat právo na vzdělání. Vzdělání je právo, ne privilegium. Je stejně důležité jako třeba jídlo; a navíc má moc měnit životy lidí k lepšímu. Sny nemusí vždy zůstat jen snem – mohou se stát skutečností.

NADINE

LILY ALDRIDGE

#Madereal je novým tématem partnerství Bvlgari a Save the Children, které chce dát hlas těm, jejichž životy se díky této iniciativě obrátily navždy k lepšímu.

Logicky uvažující lidé, jako Lily Aldridge, Jon Kortajarena, Nadine Nassib Njeim, Margaret Zhang, Amanda Steel, Eva Green, Shu Qi, Kitty Spencer, Matteo Bocelli a Laura Harrier se přidaly se svými díky ke značce Bvlgari a organizaci Save the Children a vyzvaly vlastní followery, aby se podělili o své díky, pozornost a peníze s hashtagem #madereal.

Bvlgari a Save the Children spojily své síly s jedním snem: posílit děti prostřednictvím vzdělávání. Od začátku své cesty značka Bvlgari věnovala 85 milionů dolarů z prodeje šperků Save the Children: prsten za 560 dolarů, náramek za 580 dolarů a přívěšek za 620 dolarů – z prodeje každého kusu jde 100 dolarů na charitu. Prostředky získané touto spoluprací byly použity na 100 projektů ve 33 zemích, které změnily životy více než jednoho milionu ohrožených dětí a mladých lidí formou vzdělávacích programů, reakcí na mimořádné situace, snížením chudoby a programy pro posílení postavení mládeže.

Jen si představte, že byste neměli taková privilegia, jaká máte teď. Protože, řekněme si to upřímně, koukáte na tento článek na nějakém drahém přístroji, je vám teplo a nemáte hlad.

Foto: BVLGARI.