(styl) CENY OSCAR 2018: BDSM muž i příjemný půvab hollywoodských dam

hlavnifotka

I hollywoodské hvězdy, které mají plno peněz na to, najmout si stylistu, aby se postaral o všechny ty jejich galavečery, velké i malé večírky, můžou skončit totálním módním fiaskem.

Podívejme se na to, které persony z L.A. na předávání cen Oscar vypadali k světu, a které jakože se jim chce někdo opravdu hodně pomstít (nebo že by oni sami sobě?).

Mimochodem, ceny za největšího sympaťáka a sympaťandu vyhrávají jednoznačně tito dva!:

Meryl Streep a Gary Oldman
Meryl Streep a Gary Oldman

Na straně druhé stojí osobnosti, které dokážou vyzdvihnout svoje přednosti a outfit téměř vždy vychytají. V potaz bereme samozřejmě i něžné pohlaví – ženy do toho letos šláply (bohužel, některé až moc). Mužům (pokud budeme skromní) stačí perfektně padnoucí oblek, smoking, a nešlápnou vedle. Pokud tedy k black tie neobují tenisky, že…

Horší už to potom je s kreativní stránkou věci. Tam se děje nejvíce přešlapů, přesto jsme rádi, když se někdo odhodlá a zapojí do oblečení trochu fantazie. Jinak to dopadá přesně tak, jak to opět dopadlo i na Oscarech – všichni vypadají stejně jako přes kopírák.

Teda vlastně všichni ne, třeba takový Adam Rippon, čerstvý olympijský medailista z oblasti krasobruslení se rozhodl, že veřejnost maličko poškádlí a vynesl outfit vypovídající o takových těch zvláštních sexuálních praktikách.

Adam RipponNo, rozhodně nejvíc mě bavil komentář webu dmarge.com, takže si ho vypůjčím: „OMGWTFBDSM…“

Text: Simona Redlipska

Zdroj: oscar.go.com