(styl) Co by měl každý muž nosit u sebe

main

Co si každé ráno dáváte do kapes nebo batohu? Klíče, peněženku, telefon, sluchátka? Každý máme svou standardní výbavu, bez které neodcházíme. Pak jsou ale další věci, které ne každý nosí, ale muž by je měl mít u sebe. 

Victorinox
Každý správný muž, má u sebe možná nůž, ale vývrtka je lepší. Vojenský nůž si můžete zapnout na karabinu a zavěsit do kapsy kalhot. Sice nemusíte předpokládat, že budete zabijet a opékat medvěda někde v pustině, ale nikdy nevíte. Victorinox Spartan, k dostání na webu.
Parker
Pero je mocnější než meč. A i když třeba nepíšete nic moc ručně, může se stát, že budete v baru s krásnou ženou, ona vám bude chtít dát číslo a váš telefon se vybije. A ejhle, jak bude klasická propiska v hod. Nemusíte přímo nosit Montblanc, se kterými se podepisují velké smlouvy, i krásný kovový Parker udělá celoživotní službu. (Jen pro vtip, Mackenzie Bezos má prý vystavené pero, se kterým podepsala rozvod s Jeffem a stala se tak nejbohatší ženou světa.)
Asprey
Placatka ze stříbra, Asprey. Nikdy nevíte, kdy si budete moci zahrát na hrdinu nabídnutím panáku dobrého pití. Můžete být hrdina pro ostatní – třeba pro rozčilenou dámu, které ujel vlak nebo jí někdo ukradl kabelku. A taky můžete být hrdinou pro sebe, když vaše lepší polovička vybere hrozný film v kině.
Prada
Tohle je dnes již ikonická stříbrná svorka na peníze Prada za desítky dolarů. Nicméně spíše je to symbol toho, že nikdy není na škodu mít u sebe rezervní tisícovku.
Každý muž by měl mít kondomy ve svojí velikosti. Tyhle seženete na vybraných místech. Na vyžádání zašleme seznam míst, kde tyhle prodávájí.
Každý muž by měl mít kondomy ve svojí velikosti. Z čistě logických důvodů…

Každý muž by měl dál nosit kapesník. Je jedno, jestli látkový s vyšitým monogramem (což je stylovka na levelu Poirota), ale klidně i normální papírové kapesníky. Nezávislý výzkum mezi dámami zjistil, že se vždy hodí. Pak jen mezi námi muži, noste s sebou buď mentolky, nebo nějaký ústní sprej. Nikdo s vámi nechce mluvit, nebo se líbat s vaší odpolední kávou.

Foto: Archivy značek. Text: Václav Mensa.