(styl) Jak nosit řetízek na krku a nevypadat u toho jako blbec

2

Pánský náhrdelník. Tento výraz může mít tisíce podob. Od diamantových a dvoukilových raperských řetězů, přes tlusté zlaté pasácké kusy až k jednoduchých řetízkům, který člověk dostal od rodičů k osmnáctinám a prostě ho nosí. Dřevěné korálky celkově vynecháme, protože to je špatně celkově. 

Nicméně, vzhledem k tomu, že v poslední době nejstylovější muži planety začínají nosit trochu výraznější verze pánských šperků, možná je načase, abychom to vyzkoušeli i my smrtelníci.

Ryan

Respektujte oblečení

Co vypadá nejhůře? Tlustý zlatý řetěz v bílé rozhalence u obleku. Prostě budete vypadat jako vekslák nebo majitel strip klubu. To v zájmu celého lidstva vynechte.

Respektujte kov

Na drtivé většině mužů bude lépe vypadat ledově stříbřitý kov. Zlato má na mužích totiž sklon vypadat lacině a vy pak musíte vyvíjet mnohem větší úsilí s celým lookem.

Respektujte příležitost

Jak je zmíněno výše, náhrdelník musí sedět k oblečení, tudíž nenoste nějaký výrazný kus, pokud jdete do práce. Na druhou stranu, jestli vás čeká večer u piva s kamarády, máte skvělou příležitost to zkusit.

Respektujte svou osobnost

Nechoďte přes hranice své osobnosti. Jestli vám není příjemný výrazný náhrdelník, ostatní to vycítí a celkový výsledek nebude fungovat. Najděte si kousek, který vám bude blízký a stane se z něj osobní statement.

Main

Z čeho vybírat