(styl) Květen – měsíc tenisek a výletů

uvodni fotka

Za pár dní je tady nový měsíc, a taky zbrusu nový – květnový ForMen! Sice se letos šlo ze zimních bot rovnou do pantofel, to ale neznamená, že si nemůžeme z květnového vydání udělat teniskové. Sneakers si zaslouží naši pozornost. Milujeme je a jsou u nás vítány po celý rok!

Naprostou záplavu tenisek uvidíte až v již zmíněném tištěném čísle ForMen! Tady jsme pro vás připravili jenom pár párů, které jsou podle nás cool a hodí se na víkendové radovánky v tak hezkém počasí, které právě máme. Plus několik vychytaných doplňků, které prodávají naše oblíbené obchody.

Pokud se chystáte na víkend vypadnout kamsi do lesa a nechat všechno plavat, rozhodně nesmíte vynechat přípravu obuvi. Když to není vyloženě na pohorky, bohatě postačí i tenisky New Balance. Klasický výraz tohohle brandu ani modrá barva neurazí a pro volnočasové aktivity poslouží výborně.

Boty New Balance, prodává Freshlabels
Boty New Balance, prodává Freshlabels
Boty Vans Oldschool, prodává Freshlabels
Boty Vans Oldschool, prodává Freshlabels

Na courání po městě jsou nejlepší stylovky Vansky. Taková bota nikdy nezklame, ačkoliv pro nějaký dlouhý chození navržená nebyla. Co třeba provedení oldschool v barvách národa? Ty i starý dobrý Newbalancy najdete v multibrandovém obchodě, nebo e-shopu Freshlabels.

Do you know? #footshop
Do you know? #footshop

Z doplňků se vám rozhodně bude hodit kšiltovka – třeba ta s nápisem, co jí mají ve Footshopu, nebo klasická maskáčová truckerka z Queensu. K tomuhle vybavení už stačí jenom trochu orientačního smyslu, ať už jedete kamkoliv, a kdybyste přeci jen potřebovali mapu, případně jí schováte do ledvinky, která teď celkem letí a je především praktická jako blázen! (Queens)

New Era, Queens
New Era, Queens
Ledvinka Herschel Supply, Queens
Ledvinka Herschel Supply, Queens

Text: Simona Redlipska

Zdroj: Footshop, Freshlabels, Pinterest, Queens