(styl) Limitovaná edice pera Parker Duofold je i v Praze

Parker

Pera značky Parker patří k tomu nejlepšímu, čím můžete psát. Patří k nejstarší značce, kvalitou se jim nikdo nevyrovná a jedny z  nejvýznamnějších dokumentů v historii lidstva byly podepsány s Parkerem. A používá je celá královská rodina. 

V Praze – v obchodě Bibelot ve Slovanském domě – si nyní můžete pořídit naprostou lahůdku. Limitované pero Duofold The Craft Of Traveling vytvořené ke 130. výročí značky. A navíc inspirované cestováním.

Parker

Mosazné tělo pokovené plátky zlata a pokryté vrstvou temně modrého laku, ve které jsou pomocí laseru vytvořené zlatě vystupující obrysy světadílů, jenž zakladatel značky Parker, George S. Parker navštívil. Na těle je umístěna i rytina podpisu George S. Parkera. Úchop je z broušené ušlechtilé nerezové oceli pokovený plátky zlata. Mosazné víčko pokovené plátky zlata s laserem vytvořenou zdobnou strukturou inspirovanou schématem zeměkoule viděné z pohledu pólů, doplněné modrým 2ct drahomem lapis lazuli symbolizujícím oceán. Drahý kámen je obklopený ve zlatě vyvedeným nápisem PARKER 130 YEARS AROUND THE WORLD. Hrot z 18karátového zlata je částečně pokovený rhodiem a zdobený vyrytým emblémem kompasu.

A všichni víme, že s tímhle bude radost podepisovat cokoliv. I rozvodové papíry nebo šeky s alimenty.

Duofold

Pero je vyrobené ve francouzkém Nantes z 22 ručně sestavených komponentů. Celkem bylo vyrobeno jen 1300 kusů, každý kus individuálně očíslován. Pero je k dostání v obchodě Bibelot ve Slovanském domě a podrobnější informace naleznete zde. 

Parker Duofold

Foto: Archiv značky