(styl) Nejlepší kabáty v camel odstínu

main

Nezáleží na věku, postavě, stylu, pohlaví. Kabát v odstínu velbloudí srsti je vhodný vždy, můžete jej nosit k obleku, k mikině a teplákům a při výběru dobrého kusu vám vydrží dlouho.

Stále je to zimní nebo podzimní kabát, takže nelze očekávat, že bude stát dvě stovky. Pokud ale víte, že ho neplánujete nosit dlouhodobě a chcete si jen zkusit, jestli k vám sedí, nemusíte za něj utratit ledvinu.

Jak již bylo zmíněno, bude dobře fungovat jak k obleku, tak k silně neformálnímu oděvu. Samozřejmé ale je, že se nehodí na večer k večernímu obleku.

Acne Studios
Acne Studios. Má jednoduchý a minimalistický střih, délka je ke kolenům. Díky tomuto odstínu se hodí k šedé – tudíž šedý oblek, šedé džíny a nebo mikina. A samozřejmě precizně ladí k temně modré a navy. Zkuste třeba džíny, modrý kašmírový svetr a tenisky.
Asos
Asos Design Trench. Má přiměřenou délku a patří k levnějším variantám.
Saint Laurent
Saint Laurent. To už se dostáváme k investičním kusům. Tento je vytvořen z kombinace merina, nikdy nebude žmolkatět a nikdy neztratí tvar.
H&M kabát z kašmírové směsi.
H&M kabát z kašmírové směsi.
Zara.
Zara.
Salle Privée
Salle Privée. Nejdospělejší z kabátů. Dvouřadé zapínání udělá dvě věci. Buď budete vypadat jako Superman nebo jako válec béžového papíru. Investujte do něj jen v případě, že k němu máte tvarovanou postavu – širší ramena a úzký pas. Musíme být k sobě kritičtí.

Pokud se necítíte přímo na kabát, není od věci zařadit do šatníku alespoň tuto barvu. Teď na podzim buď bomber nebo trucker jacket.

Abercrombie & Fitch
Abercrombie & Fitch manšestrový trucker jacket.
A.P.C.
A.P.C. – minimalistický střih a spíše baloňákový look. nepůsobí tak ostře a formálně.

Foto: Archivy značek. Text: Václav Mensa.