(styl) Zimní pohorky nemusí být jen hnusné

main

Než začnete nesouhlasit, je spousta důvodů, proč vlastnit pohorky. Sice by je nikdo neměl nosit ve městě, ale pojďme předpokládat, že budete mít zimu zajímavější, než jen městský beton. 

Na vánoce ve Špindlu, na oslavy nového roku třeba někde v zapadlé chatě, pravé chlapácké štípání dřeva do krbu, u kterého se pak budete hřát po sexu v kožešině. V tyto momenty by si člověk neměl ničit svoje kožené chelsea nebo bílé tenisky. Nehledě  na to, že pohorky už nemusí znamenat jen šílené barevné kombinace a neforemný a humpolácký tvar.

„Zimní boty“ jsou něco, co má špatnou pověst. Obvykle nám to kupovala matka, byly vyteplené, velké, nejlépe o velikost větší, protože když bude zima, vejdou se ti tam tlustý ponožky. Děkujme značkám, že možností máme mnohem více.

Kamik Griffon
Boty Griffon od značky Griffon. Jsou každým švem přizpůsobené sněhu a mokré zemi, takže budete chráněni. A bůh ví, že jsou hezké na to, že to jsou zimní boty. Navíc je vyrábí kanadská značka, a to ve prostě dobře.
Timberland - jakmile nejsou béžové, dokonce ani nevypadají basic. Prodává je footshop a budou vypadat dobře na jakoukoliv příležitost.
Timberland – jakmile nejsou béžové, dokonce ani nevypadají basic. Prodává je Footshop a budou vypadat dobře na jakoukoliv příležitost.
Converse Lift Ripple High
Converse Lift Ripple High. Seženete je ve Footshop, jsou uvnitř vyteplené, nepadá do nich sníh a přitom stále vypadají víceméně elegantně.
Nationwide od značky KAMIK je na opravdu drsné příležitosti, když se musíte brodit přes půl Ruska, řekněme. Ale bylo by vám teplo.
Nationwide od značky KAMIK je na opravdu drsné příležitosti, když se musíte brodit přes půl Ruska, řekněme. Ale bylo by vám teplo.
Tom Ford Cromwell. Nepotřebujeme další slova.
Tom Ford Cromwell. Nepotřebujeme další slova.

Foto: Archivy značek.