(styl) Nejlepší spodní prádlo, které si v tomto roce pořídit

main

Spodní prádlo je v mnoha ohledech jako čepice. Pro určité muže totiž chrání to, co je pro něj nejdůležitější. Buď jak buď, v dnešní době je asi automatické, že na výběr spodního prádla bychom měli klást stejný důraz, jako na výběr košil a sak. Může nastat tisíc situací, každý den, kdy budete vděční, že na sobě nemáte děravé oprané trenky. 

Můžete si zlomit nohu a vaše doktorka, co vám bude sundávat kalhoty, bude skutečně krásná. To je jeden příklad z mnoha.

Spodní prádlo by se mělo kompletně vyměnit každých 6 měsíců. Bez diskusí. Prostě jednou za půl roku jděte, všechno stávající hoďte do koše a pořiďte si nové zásoby. To samé platí i u ponožek, ale pokud žijete jako většina lidí, stejně se většina ponožek této lhůty nedožije.

Styl

Do jaké doby jsou přípustné barevné boxerky? Asi tak do šestnáctého roku. Jen jen pár výjimek, kdy je print ok. Dospělý gentleman prostě nevypadá dobře, když na sobě má neonové, duhové nebo podobné věci. A na tom se shodne drtivá většina lidí, před kterými se budete svlékat.

Kvalita

Skutečně poznáte, když na sobě máte kvalitní materiál. Umělotiny vám nedodají pohodlí a hlavě se budete potit. Bavlna je vždycky to nejlepší, co pro sebe můžete udělat. To ostatně platí i u jiného spodního prádla – trička, košile, tepláky a tak dál.

 

Calvin Klein
Calvin Klein. To jest div.
Derek Rose
Derek Rose. Jedna ze značek, kde je přijatelný print. Každé trenky totiž vypadají jako malé umělecké dílo. Další přijatelné printy jsou Star Wars – to je cool vždycky.
Hamilton & Hare
Hamilton & Hare. Klasická značka spodního prádla, která se vyznačuje neuvěřitelnou pohodlností. Skutečně, jakmile je jednou obléknete, nebudete chtít zkoušet jiné. „Ono“ místo bude mít pohodlní jak v ničem jiném.
Marks & Spencer
Marks & Spencer. Krom toho, že na navrhování jedné z kolekcí spolupracoval David Gandy, spodní prádlo zde je nezvykle kvalitní. Obvykle přírodní materiály a střízlivý design.
Ralph Lauren
Ralph Lauren. Podobná dostupná a nadčasová klasika, jakou je Calvin Klein.
Tom Ford trunks
Tom Ford. A nedělá jen tyto. Můžete sehnat boxerky v bílé nebo tělových odstínech, trunks taktéž a dokonce i volné trenky z hedvábí buď v barvách těla, ale i třeba temně leopardí. Při nošení nepoznáte rozdíl, jestli na sobě máte Kleiny nebo Forda, jde spíš o osobní pocit.

Foto: Archivy značek. Text: Václav Mensa.