(styl) Nejzajímavěji oblečení muži na Oscarech 2019

main

Oscary jsou obvykle po stylové stránce nuda. Ano, ženy se snaží, ale muži se až do posledních let oblékali stále do toho stejného. To vedlo ke kontroverzi o tom, že se jen žen ptáme na to, co mají na sobě a mužů se novináři ptali na zajímavější otázky.

Když si Chris Rock před asi dvěma lety udělal při uvádění Oscarů legraci z George Clooneyho (kdyby se George objevil s labutím peřím v zadku, někdo by se ho zeptal, co má na sobě), asi si to muži vzali k srdci. Už dlouho nebyla vidět taková kreativita.

Billy Porter
Billy Porter – oblékl Christiana Siriano. A Lady Gaga bledla závistí, protože snad poprvé nebyla to největší v místnosti. Každopádně má náš respekt za to, že dokázal vylézt z auta a nevypadat zmačkaně. Vypadá trochu jak guvernantka, která vás bude mlátit přes prsty, ale styl to má.
Bradley Cooper
Bradley Cooper. Od Bradleyho se asi žádná extrémní kreativita nečeká, ale elegantní Ford a Loubouitin na nohách k něu sedí.
Henry Golding
Henry Golding. Viz výše. Také nic extra zajímavého, ale aspoň se snažil s kapesními hodinkami.
Chadwick Boseman
Chadwick Boseman. Trochu připomíná Blakey Lively, když promovala A Simple Favor. Nic to ale nemění na tom, že Givenchy dělá dobré věci a ego černého pantera to zvládne.
Chris Evans
Chris Evans.
Jason Momoa Fendi
Jason Momoa ve Fendi. Největší prostředníček všem těm lidem, kteří tvrdí, že chlap nemá nosit růžovou. On umí házet sekerou do terče a držet u toho sklenici Guinness. Je to mimochodem na youtube.
John Mulaney
John Mulaney v elegantní tapetě Etro. Jediné co úplně není k pochopení jsou bílé ponožky. Ale jinak mu to padne jak ulité.
Nicholas Hoult
Nicholas Hoult a Dior Homme. Vítězná kombinace. Není to nic moc extra výrazného jako pan Porter, ale stejně je evidnentní, že Nick si smokingů od Forda užil až moc.
Pharrell Williams
Pharrell Williams. Tohle je jak kdyby úplně zapomněl na Oscary a jen sáhl do skříně a vytáhl něco, co tam visí. Nosí takové věci pořád a v ten moment už to není statement. U umělců se povoluje téměř cokoliv, ale pořád je to black tie akce a Pharrell by neměl ukazovat ty kuřecí nožky.
Richard E. Grant
Richard E. Grant. Richard tou barvou smokingu a vlasů evokuje šéfa Playboye, ale stále působí elegantně a zajímavě.
Spike Lee
Spike Lee. Epic. Jediný další člověk, který by tohle vynesl by byl Samuel L. Jackson.
Stephan James
Stephan James. Dokonalý příklad, že v pánském šatníku nemusí být jen černé formální boty. A ta diamantová hvězda taky není k zahození.
Terry Crews
Pamatujete, jak měl Timothée Chalamet na Zlatých Glóbech podobnou věc od Vuittona na hrudníku přes černou košili? Terry Crews v tomhle vypadá jako jeho co-star ve filmu pro dospělé s určitými fetishy.

Foto: Oscars.