(styl) Povznášející pánské boty Manolo Blahnik

main

V šedesátých letech měl Manolo Blahnik otevřený svůj legendární Old Church Street obchod. Byl to spíše klub, kde se scházeli ikony po-hippie a před-punk éry. Bowie, Jagger, Ossie Clark nebo David Hockney se sem chodili bavit a čas od času, když ho múza políbila na čelo, udělal pan Blahnik několik párů bot pro své mužské přátele. 

Nyní to dělá na trvalo i pro nás zbytek smrtelníků. Již v minulém roce začal s drobnými náznaky pánské linie, ale až nyní společnost rozhodla, že bude nastálo produkovat nové a nové kousky.

Můžete si říct, že jde jen o boty, ale muži konečně budou moci zažít to spirituální spojení, jaké prožívají miliony žen po celém světě. A něco na tom bude, protože kdyby se jednalo jen o kec, nevydrželo by to tak dlouho.

manolo

Rozdíl mezi panem Blahnikem a zbytek designérského světa není jen v neuvěřitelné kvalitě a specifickém designu, ale právě i ve filosofii, která značku obklopuje. Manolo nenavrhuje pouze další linii, která má za´úkol přinášet peníze. Navrhuje barevnou životní eleganci a estetiku, která musí vyhovovat každému.

Nová linie barevných semišových oxford, chelsea a mokasín bude dostupná na stránkách a v buticích.