(styl) Proč začít nosit ledvinku (a jak ji nosit správně)

TB2wveKi7OWBuNjSsppXXXPgpXa__647847005

Pohled na pánské tašky se mění snad s každou sezónou, respektive érou, pokud to tak chceme nazývat. Když před pár lety začala gentlemanská revoluce, každý měl anglické aktovky. Pak jsem začali nosit tašky se dvěma uchy ze saffiano kůže. Pak zase formální batohy.
11818979-BLACK-55439c50-
1051433_mrp_ou_l

Poslední v této řadě jsou malé tašky. Nelze už je nazvat jen crossbody, protože mají mnohem více podob. Dáte do nich jen klíče, kartu, možná parfém a kondomy a tím končíte, ale mají kouzlo.
Ledvinky nepatří k tomu nejlepšímu, co v módě vzniklo, ale asi se tím musíme smířit. Jedinou útěchou je, že nikdo už je nenosí u pasu, ale právě kolem jednoho ramene a hrudníku, což nemusí vypadat zase tak špatně.

Off-White
Off-White

Pravidlo první – nesnažte se o formálnost
Ledvinky a malé tašky nebudou nikdy, doslova nikdy působit formálně. A je jedno, jestli máte nějaký hladký a černý design. Je to čistě streetwear věc. A to samé platí u crossbody tašek. K obleku prostě nefungují.

1069177_mrp_ou_l
Pravidlo druhé – ne vše, co růží zvou, voní stejně
Ano, seženete milion kusů, které můžete nazvat crossbody, ale to zdaleka neznamená, že kdokoliv na 9téhle planetě by měl nosit ty šílené tašky, které prodává většina vietnamských obchodů a nosí je tátové ve středním věku ke croscsům.

Saint Laurent
Saint Laurent

Pravidlo třetí – užijte si volné ruce
Největší výhoda malých tašek je v tom, že budete po světě kráčet lehce, spokojeně a nebudete nosit zbytečné věci. Ono i s postojem to udělá svoje.