(styl) To abyste lépe viděli – aktuálně TOP brýlové obruby

hlavnikomono

Dioptrické brýle značky Komono jsou na trhu teprve od září minulého roku, a my už známe důvody, proč není vůbec marný si minimálně jedny takové pořídit. Ty své vyvolené obroučky si ze třinácti designových stylů od klasiky po retro vybere fakt každý.

OLDIES PARTY

Floyd_champagneNedá se asi přesně říct, kdy se dostaly „zastaralé“ tvary brýlových obrouček do módy. Jednoznačně tam ale setrvávají, a pokud je umíš nosit, udělají nejlepší službu! Možná je na čase, abys nějaké vyzkoušel.

SUPER MATROŠ

Obruby Komono Opticals jsou vyrobeny z kvalitního italského acetátu, nerez oceli, nebo jsou nakombinovány oba materiály. Jistý je, že brýle jsou vždy efektivně a stylově sestaveny. A to chceš.

Frankie_hnedo_cerneDostupnost této speciální kolekce je velmi dobrá, a to jak cenová, tak dopravní. Největší výběr najdete v První Urban Optice na vinohradské tramvajové zastávce Jana Masaryka.

I my v redakci dáme logicky na precizní zpracování za přijatelnou cenu a k tomu ještě máme rádi, když je zákaznický servis příjemný, a to v První Optice bývá samozřejmostí. Tak se poohlédni po těch svých top obroučcích a výběr nepodceň! Abys lépe viděl, nemusíš mít tak velké oči. Stačí ty nejlepší dioptrické brýle.

Text: Simona Redlipska