(styl) Vans znovu vydá edici „Zlaté časy“ modelu Slip-On s kostkovaným vzorem v rámci kolekce Anaheim Factory

Ridgemont high vans 3

Pokud jde o současnou módu, jen málo stylů obuvi je tak okamžitě rozpoznatelných jako Slip-On s kostkovaným vzorem značky Vans. Klasický Slip-On debutoval v roce 1977, šachovnicový vzor byl představen počátkem 80. let poté, co si Van Dorenovi všimli, že si děti kreslí na boty kostkované vzory. Krátce nato se Slip-On stal globální ikonou ducha značky Vans, protože se objevil v kultovním klasickém filmu Zlaté časy na Ridgemont High.

SP20_CLASSICS_VN0A3JEXWVP_SLIPON98DX_ANAHEIMFACTORY_OG_FASTTIMES_ELEVATED

Poprvé od premiéry filmu Vans znovu vydá model Slip-On v limitované edici Fast Times v rámci své kolekce Anaheim Factory, která oslaví přesah této boty do populární kultury a její nadčasový klasický design.

Uvedení modelu Slip-On s kostkovaným vzorem ve filmu upevnilo postavení značky Vans coby klíčové součásti jihokalifornského stylu. Na oslavu uvedení filmu navrhl Steve Van Doren, syn zakladatele značky Vans, na trh omezenou edici modelu Slip-On Fast Timesa rozdal ho na hollywoodské premiéře. Edice Fast Timesse díky omezenému množství stala jedním z nejžádanějších archivních stylů modelu Slip-On značky Vans s kostkovaným vzorem. Vans v kolekci Anaheim Factory oživuje původní střih i výrobní postup legendárního modelu.

SP20_CLASSICS_VN0A3JEXWVP_SLIPON98DX_ANAHEIMFACTORY_OG_FASTTIMES_Side

Anaheim Factory Slip-On 98 DX značky Vans používá 10 uncí silného plátěného svršku s kostkovaným vzorem a vyšší proužek obsázky. Stejně jako každá bota, kterou značka uvedla v rámci propagace na trh v roce 1982, se i nový model Slip-On z edice Fast Timess kostkovaným vzorem vyznačuje potiskem Fast Timespodél obsázky vulkanizované vaflové podešve. Pro současnou dobu jsme boty opatřili moderní vložkou Vans UltraCush™, která zajistí maximální pohodlí.

SP20_CLASSICS_VN0A3JEXWVP_SLIPON98DX_ANAHEIMFACTORY_OG_FASTTIMES_MACRO1_ELEVATED

Modely Anaheim Factory Slip-On značky Vans budou letos v březnu k dispozici online a u vybraných prodejců Vans jen po omezenou dobu. Další informace naleznete na stránkách vans.com/news.